akcija
Tikėjimo magija

Tikėjimo magija

3,27€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Luceo
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 192
  • ISBN 9786098247428

Knygos „Tikėjimo magija“ aprašymas

Ar bijote atsakomybės, bijote nuspręsti, bijote vieni žengti pirmyn? Dauguma žmonių, deja, bijo. Štai kodėl tiek mažai yra lyderių ir tiek daug - sekėjų. Jei susiduriate su problema, tai kuo ilgiau nesiimsite jos tvarkyti, tuo didesnė ji taps ir galų gale ims atrodyti milžiniška. Todėl mokykitės daryti sprendimus, o paskui juos vykdykite. Jūs turite nepaprastų vidinių išteklių ir jie leis jums įveikti net tas kliūtis, kurios kol kas atrodo neįveikiamos.

Apie tokius vidinius išteklius ir kalba ši knyga. Jos autorius žurnalistas, paskaitininkas ir verslininkas Klodas Bristolas (Claude Bristol) ilgai tyrinėjo įvairias religijas, tikėjimus ir psichologijos mokslo sroves, studijavo daug pasiekusių žmonių biografijas ir padarė išvadą, kad laimėtojus nuo nevykėlių visų pirma skiria tikėjimas ir vaizduotės galia. „Racionaliai" mąstanti XX amžiaus publika į tokius teiginius iš pradžių žiūrėjo nepatikliai, bet tie, kurie pabandė patys įsitikinti jų teisingumu, labai nustebo, nes jų gyvenime prasidėjo didelės permainos.

Bendras šios knygos tiražas yra apie milijonas egzempliorių ir tas faktas byloja, kad žmonėms ji buvo ir tebėra reikalinga.

Civilizaciją kūrė tie, kurie žinojo apie didžią minties galią ir buvo ją įvaldę. Tie žmonės - tai didieji religijų vedliai, karaliai, karžygiai, valstybės veikėjai, mokslininkai. Tačiau ypač svarbi mintis tapo šiame istorijos tarpsnyje - kai mes stengiamės pažinti mąstymo paslaptis ir tuo būdu savo gyvenimą padaryti geresnį. - Claude M. Bristol

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti