Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
ispardavimas -58%
Tortas

Tortas

Nauja kaina:
5,03€
Sena kaina:
11,85€
Sutaupote:
6,82€
Leidykla: Tyto alba

Informacija

  • Metai 2009
  • Puslapiai 64
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 978998616681

Knygos „Tortas “ aprašymas

Viskas jau sugalvota, svarbiausia – pateikimo forma. Čia ir yra meno esmė.

Piešti man lengva, o rašyti sunku, nes aš paišau iš savęs, o rašau iš gyvenimo.

Gyvenimas susideda iš dviejų dalių. Pirma dalis – dabar bloga, bet bus gera. Antra dalis – dabar bloga, bet buvo gera.

Iš rašytinių ir sakytinių Mikalojaus Vilučio tekstų

Pirma autorinė dailininko Mikalojaus Vilučio knyga – personalinis jo kūrinys nuo paveikslėlių iki dizaino, nuo pirmo žodžio iki paskutinio taško. Kaip dailininko autoriaus pristatyti nėra reikalo, juo labiau kad knygoje jis prisistato pats: Esu barbaras, mėsėdis, mėgstu barbarišką puošnumą, pompastiką, pigius efektus, pigų populiarumą ir aplodismentus.

Kaip tekstų kūrėją Mikalojų Vilutį atskleidžia knygos pavadinimas „Tortas“. Autorius pagal kulinarijos mokslą pertepa tešlos (teksto) sluoksnius kremu (piešiniais), taip pat rūpinasi, kad jo gaminyje būtų subalansuotas baltymų, riebalų, angliavandenių ir mikroelementų santykis (atitikmenis kiekvienas valgytojas aptiks individualiai), kad žmogaus organizmas iš šio produkto gautų reikiamą kalorijų kiekį.

Išskirtinis „Torto“ ingredientas – antidepresantai. Gerai žinoma, kad filosofijos esmė yra nelinksma tiesa, tuo tarpu Mikalojaus Vilučio filosofinių tekstų rinkinyje išdėstytos tiesos džiugina ir kelia dvasią.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai