Užkoduotas protas

Užkoduotas protas

Internetu:
7,44€
Knygyne:
8,75€

Apie

Mes patys kuriame savo tikrovę! Mintis yra pirminė, materija – antrinė. Mums įmanoma viskas, tereikia panorėti! Tai ne tik teorinis teiginys – jis patvirtintas gyvenimo praktikoje. Daugybė žmonių, kiekvieną dieną kartodami pozityvius t...
Leidykla: Luceo

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 156
  • Leidykla Luceo
  • ISBN 978609811286

Knygos „Užkoduotas protas“ aprašymas

Užkoduotas protas

Mes patys kuriame savo tikrovę! Mintis yra pirminė, materija – antrinė. Mums įmanoma viskas, tereikia panorėti! Tai ne tik teorinis teiginys – jis patvirtintas gyvenimo praktikoje. Daugybė žmonių, kiekvieną dieną kartodami pozityvius teiginius (afirmacijas), sugebėjo realizuoti savo troškimus.

Toks yra žmogaus minčių poveikis ir apie tai kalba ši Čarlzo Henelio (Charles F. Haanel) knyga.

1919 metais Heneliui parašė Napoleonas Hilas, kuris išgarsėjo bestseleriu „Mąstyk ir būk turtingas“ (Napoleon Hill, Think and Grow Rich). Hilą sužavėjo Henelio darbas ir jis išreiškė padėką: „Už savo dabartinę sėkmę aš didele dalimi esu dėkingas jums ir jūsų sukurtai sistemai.“  Napoleonas Hilas toks buvo ne vienintelis. Kitas garsus to meto „sėkmės“ mokslo autorius Klodas Bristolas knygoje „Tikėjimo magija“ (Claude Bristol, The Magic of Believing) cituoja ištisas Čarlzo Henelio kūrinio pastraipas.

Henelio idėjas įvertino ir šiuolaikiniai verslo lyderiai. Kalbama, kad Čarlzo Henelio knygą perskaitė ir Bilas Geitsas. Knyga esą jam padarė tokį stiprų įspūdį, kad jis metė mokslus Harvardo universitete ir užsibrėžė įgyvendinti savo didžiąją svajonę – „kompiuteris ant kiekvieno darbo stalo“. Taip pat sklando kalbos, kad Henelio darbą aktyviai studijuoja Silicio slėnio milijonieriai. Tai reiškia, kad šiandieninė verslo lyderių karta supranta, jog pažangos variklis yra ne žmonių išnaudojimas ar negailestinga kova su konkurentais – pinigus uždirbti kur kas efektyviau padeda nušvitęs ir kūrybingas protas!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai