Užsiauginkite naują kūną

15,93€
19,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Mijalba
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 352
  • ISBN 9786094691263

„Užsiauginkite naują kūną“ aprašymas

Ši knyga – tai lengvai suprantamas ir išsamus sveikatos vadovas, kuriame pateikiamos ne tik senovinės gydymosi ir transformacijos praktikos, bet ir patys naujausi moksliniai atradimai. Čia taip pat rasite receptų ir 7 dienų mitybos programą „Užsiauginkite naują kūną“. Taikydami knygoje aprašytus principus ir metodus, galite pasijusti geriau jau po keleto dienų, per savaitę gali pradėti gyti jūsų smegenys ir šviesėti protas, o per šešias savaites jau galite būti toli pažengę naujo kūno auginimo keliu – tai bus toks kūnas, kuris sparčiai gyja, išsaugo savo jaunatvišką gyvybingumą ir palaiko jūsų ryšį su Dvasia, su Žeme ir su naujai atrastu savo paskirties gyvenime pojūčiu. 

Dr. Albertas Viloldas – pasaulyje pripažintas kvalifikuotas psichologas ir medicinos antropologas, kuris daugiau nei 25 metus studijavo Amazonės ir Andų šamanų gydymo praktikas. Albertas Viloldas vadovauja Keturių vėjų draugijai, kurioje moko JAV ir Europos žmones praktikuoti šamanų energinę mediciną. Yra parašęs daug bestselerių. Lietuvių kalba išleista jo knyga „Nušvitimas“.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti