Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Vienaragis MAO

Vienaragis MAO

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Novos gama
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 71
  • Leidykla Novos gama
  • ISBN 9786098078435

Knygos „Vienaragis MAO“ aprašymas

Tai istorija apie dviejų – pagrindinių knygos herojų – Vienaragio Mao, iš Vienaragių šalies, ir devynerių metų Žemės mergaitės Lėjos draugystę. Tai istorija apie du kitokius – vienintelį baltą tarp spalvotų Mao ir klasės draugų atstumtą „mikčę“, apie svajones, apie gebėjimą atsiprašyti ir atleisti, apie tikrą draugystę, nepaisant ūgio, svorio, išvaizdos ar spalvos.

Istorija, papasakota, pasitelkiant legendą apie vaivorykštę, kadais buvusią baltą, ir nušvitusią tada, kai Lėja nuoširdžiai pamilo niekieno nemylimą našlaitį Vienaragį. Istorija, sukurianti legendą apie tolimą Vienaragių šalį, kurioje debesys – cukraus vata, kepyklėlėse gaminamos spurgos, legendą, kaip Vienaragis į šį pasaulį atnešė spurgas, kurių viduje skylė.

Pasaka, kurioje žaismingai ir kūrybingai, vengiant didaktiškumo, kalbama apie draugystę, užplūstančias emocijas, empatiją, draugystę, apie tuos, kurie vadinami kitokiais, apie pyktį, klaidas, kurių daro visi, apie gebėjimą atleisti ir stebuklingą žodį „atsiprašau“.

Knygos autorė apie save:

Filologė, besidominti psichologija, žurnalistė, autorė, o jei vienu žodžiu, tiesiog Botyriūtė.

Rašymas man – spalvos, jausmai ir gyvenimo gylis. Gyventi paviršiumi paprasta, tačiau tik gylyje galima atrasti ir pajausti tai, ką jaučia pianistas, kai jo pirštai priglunda prie fortepijono klavišų, ką jaučia rašytojas, kai plunksna įbrėžia popierių, ką jaučia tapytojas, kai ranka pradeda šokti drobėje.

Gylis kiekvienam savas. Su kiekvienais gyvenimo metais ar mėnesiais, nerti galima dar ir dar metru gilyn. Tačiau, prieš pradedant nardyti, reikia išmokti plaukti. To dažniausiai mokomės dar vaikystėje. Plaukti gyvenimo jūroje, aš mokiausi klausydama pasakų, kurias sekdavo Tėtis. Pasakose viskas – kūryba, gyvenimo tiesos, pamokos, vertybės – jos lyg raktų dėžutės nuo visų pasaulio durų.

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti