Vilkų mergaitė

Vilkų mergaitė

Internetu:
7,31€
Knygyne:
8,60€

Apie

Vilkai nesibeldžia. Jeigu jie nori patekti vidun, jie įšoka pro langą, nesvarbu, ar jis atvertas, ar ne. Rusijos glūdumoje, tarp miškų, kur siaučia pūgos ir naktimis girdisi vilkų staugimas, trobelėje gyvena mergai...
Leidykla: Nieko rimto

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 208
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441551

Knygos „Vilkų mergaitė“ aprašymas

Vilkų mergaitė

Vilkai nesibeldžia. Jeigu jie nori patekti vidun, jie įšoka pro langą, nesvarbu, ar jis atvertas, ar ne.

Rusijos glūdumoje, tarp miškų, kur siaučia pūgos ir naktimis girdisi vilkų staugimas, trobelėje gyvena mergaitė su mama. O šalia jų gyvena vilkai. Tie vilkai čia ne šiaip sau – tai buvę didikų numylėtiniai, išvežti ir palikti likimo valiai. Kad galėtų išgyventi laukinėje gamtoje, ir patys vilkai turi vėl išmokti būti laukiniais žvėrimis. Būtent tai ir daro mergaitė su mama – moko vilkus vėl pažinti laukinę savo prigimtį.

Bet Rusijos glūdumoje nėra saugu ir ramu gyventi, net jei vilkai ir tavo pusėje.

Britų rašytoja Katherine Rundell (g. 1987 m.) Lietuvos skaitytojams jau pažįstama iš knygos „Stoglaipiai“. Nuotykių istorijos „Vilkų mergaitė“ veiksmas vyksta XIX amžiaus pabaigos–XX amžiaus pradžios carinės Rusijos miškuose, siaučiant pūgoms, stingdant šalčiui ir staugiant vilkams. Pagrindinė veikėja Feodora kartu su mama yra vilkų laukintojos – joms atveža didikų kaip naminius gyvūnus augintus vilkus, kad išmokytų šiuos vėl medžioti, staugti, nepasitikėti žmonėmis ir gyventi laukinį gyvenimą. Deja, ši veikla ir po apylinkes lakstantys pavojingi žvėrys patinka ne visiems.

Knyga skirta vidutinio mokyklinio amžiaus vaikams ir paaugliams, tačiau turėtų sudominti įvairaus amžiaus skaitytojus. „Vilkų mergaitę“ puošia filipiniečių dailininko Gelrevo Ongbico piešiniai.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai