Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Visa tai galėtų būti tavo

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 272
  • ISBN 9786094872105

Knygos „Visa tai galėtų būti tavo“ aprašymas

The New York Times bestselerių autorė šiame kūrinyje nagrinėja vieną aktualiausių dabartinių laikų temų – ką reiškia patekti į savo galia piktnaudžiaujančio toksiško vyro rankas, kaip tokios pinklės gali įkalinti kelias šeimos kartas ir ar įmanoma iš jų pasprukti.

Praeitis jau iš esmės nesvarbi, – norėjo pasakyti dukrai. Kokia prasmė gręžiotis į praeitį? Be to, skaudu.

Piktas ir šlykštus senyvas vyriškis Viktoras po širdies smūgio guli mirties patale. Vasaros karščių alinamame Naujajame Orleane jo baigties nekantriai laukia žmona, dukra ir marti. Sūnus nė nesvarsto grįžti iš Los Andželo. Jo tėvas buvo siaubingas žmogus.

Aleksa atkakliai stengiasi pasišnekėti su mama ir pagaliau suprasti, kokia iš tikrųjų buvo tėvų santuoka. Gal tuomet geriau suvoks save? Bet Barbara nešneki kaip visada. Prisiminimus apie Viktorą ji mielai užrakintų sandėlyje su baldais, kuriuos pirkdama užpildė savo egzistenciją.

Garis blaškosi svetimame mieste irgi ieškodamas atsakymų. Jo žmona Tvaila nesuvaldo raudos protrūkių ir beviltiškai tuština lūpdažių lentynas Naujojo Orleano vaistinėse. Visų gyvenimai išsiderinę taip stipriai, kaip tik įmanoma. Ar yra vilčių kiekvienam jų prisikelti?

„Štai kaip kuriamas labai geras romanas apie labai blogą vyrą,“ – The New York Times.

JAMI ATTENBERG (gimė 1971 m. Ilinojaus valstijoje) yra The New York Times bestselerių autorė, septynių grožinės literatūros, tarp jų „The Middlesteins“, „Visa tai galėtų būti tavo“ ir „All Grown Up“, knygų autorė. Jos apybraižos spausdintos The New York Times Magazine, The Wall Street Journal, The Sunday Times, Longreads ir kituose leidiniuose. Autorė gyvena Naujajame Orleane.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti