Žaisliukų išdaigos

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Emily Jenkins
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 80
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9786094415364

Knygos „Žaisliukų išdaigos“ aprašymas

Mergaitė nė nenumano, ką jai nematant veikia mėgstamiausi žaislai! Buivoliukas Šliumpis vonios kambaryje šnekučiuojasi su rankšluostuku Tuk Tuku, kažkas, vardu Plastukas, žaidžia šaškėmis, o Raja pasakoja neįtikėtinas istorijas! Kasdien bičiuliams kyla įvairiausių klausimų: kur Plastuko buveinė? Kas gyvena tamsiajame rūsyje, kurio taip bijo Šliumpis? Ar Raja moka plaukti? Vis dėlto vienas dalykas aiškus visiems: padūkę žaislai yra patys geriausi Mergaitės draugai!

Amerikiečių rašytojos Emily Jenkins knyga „Žaisliukų išdaigos“ pasakoja linksmą istoriją apie kasdienius pliušinių žaisliukų Šliumpio, Rajos ir Plastuko nuotykius. Linksmų nutikimų bičiuliams netrūksta: Mergaitei nežinant, žaisliukai kalbasi, dūksta ir net ieško jai gimtadienio dovanos! Jaukus ir šypseną keliantis pasakojimas daug dėmesio skiria tikros draugystės, ištikimybės ir doros svarbai.

Šią smagią knygelę puošia nuostabios žymiojo Paulo O. Zelinsky iliustracijos.

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti