13 dalykų, kuriuos daro stiprūs vaikai

14,66€
20,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Amy Morin
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 336
  • ISBN 9786090152102

Knygos „13 dalykų, kuriuos daro stiprūs vaikai“ aprašymas

Vaikams ir jaunimui nuo 8 metų

Tarptautinį pripažinimą pelniusi bestselerių autorė ir žymi psichoterapeutė Amy Morin įgalina vaikus ir paauglius mokydama juos mąstyti, jaustis ir elgtis taip, kaip tai daro psichologiškai stiprūs vaikai! 

Bijai nepritapti? Kartais jautiesi nesaugiai? Nežinia kodėl užgriūva bloga nuotaika? Nuleidi rankas nepriartėjęs tikslo? Nerimauji dėl to, ko negali kontroliuoti? 

Būti vaiku, ypač žengiančiu į paauglystę, gali būti labai sunku. Bandai susitvarkyti su viskuo – namų darbais, būreliais, mokykla, draugysčių dramomis ir šeima – stengdamasis sukurti įspūdį, kad puikiai žinai, ką darai. Bet juk kartais viduje jautiesi kiek kitaip, ar ne?

Tu gali tapti tiek išore, tiek vidumi stipresniu žmogumi. Taip, tikrai gali! Paėmęs šią knygą į rankas, tu jau žengi pirmą žingsnį, nes žinai, kad nori jaustis geriau. Dabar ženk antrą žingsnį – atsiversk knygą, skaityk, atlik užduotis ir apmąstyk. Viskas tavo rankose, o ši knyga suteiks tau įrankius, reikalingus norint įveikti net sunkiausius gyvenimo iššūkius.

Amy Morin, remdamasi ilgamete darbo su vaikais patirtimi, pateikia daugybę vaikams pažįstamų situacijų ir parodo, kaip ugdyti sveikus įpročius, psichologinę stiprybę ir ką daryti, kad vaikai taptų geriausiomis savo pačių versijomis. 

Ši negrožinė knyga yra puikus pasirinkimas 2–5  klasių skaitytojams, ypač tiems, kurie susidūrė su stresu, kylančiu dėl nuotolinio mokymosi, grįžimo į klases ir bandymo prisitaikyti pasikeitusiame ir įtampos kupiname pasaulyje. 

„13 dalykų, kuriuos daro stiprūs vaikai“:

• padeda vaikams ir jaunesniesiems paaugliams geriau suprasti save;

• skatina sveikus įpročius ir padeda ugdyti stiprią, savarankišką, 

savimi pasitikinčią jauną asmenybę;

• suteikia įrankius, padėsiančius susidoroti su stresu ir sunkumais;

• moko pripažinti savo klaidas, iš jų pasimokyti ir nebekartoti;

• moko sveikų kasdienių įpročių ir ritualų;

• daug praktinių patarimų, kaip kelti sau tikslus ir juos pasiekti.

 Amy Morin – amerikiečių psichoterapeutė, psichologinės stiprybės trenerė ir bestselerių autorė, jos TEDx pranešimas laikomas vienu populiariausių. Amy Morin knygas mielai skaito ir vaikai, ir suaugusieji. Remdamasi ilgamete darbo su vaikais patirtimi autorė pateikia daugybę vaikams pažįstamų situacijų ir parodo, kaip ugdytis sveikus įpročius, psichologinę stiprybę ir ką daryti norint tapti geriausiam, koks tik gali.

„Ši knyga yra stipri dovana vaikams, ji moko padėti sau!“ – Claire Shipman, New York Times bestselerio The Confidence Code for Girls („Pasitikėjimo kodas mergaitėms“) bendraautorė.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti