Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

After. Kai mes pasiklydom II

5,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Autorius Anna Todd
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 384
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9789955239055

Knygos „After. Kai mes pasiklydom II “ aprašymas

Serijos autorė pavergė milijonus skaitytojų visame pasaulyje. Susipažinkite su daugiausia kartų perskaityta, labiausiai aptariama knyga internete! Nesutramdomi jausmai. Aistringa meilė. Karšta erotika.

Sudėtingi Tesos ir Hardino santykiai pasiekia naują ribą. Jų meilė niekada nebebus tokia pati. Iškentę tiek sunkumų Tesa ir Hardinas turėtų būti pasiruošę brandiems santykiams. Tačiau, iškilus net mažiausiai kliūčiai, Tesai vis dar sunku pademonstruoti tvirtybę. Hardinas ima elgtis impulsyviai ir net agresyviai.

Pora dabar gyvena skirtinguose miestuose. Jų meilė – tvirtesnė nei bet kada anksčiau. Ką jau šnekėti apie geismą... Trauka visada buvo stipri. Bet, kai skiria atstumas, kiekvienas susitikimas svaigina aistra.

Skaudus likimo smūgis iš užmaršties prikelia Hardino praeities vaiduoklius. Ar Tesos ir Hardino meilė gali atlaikyti dar daugiau išbandymų? Visa tiesa išaiškės After. Kai mes pasiklydom...

Anna Renee Todd (g. 1989 m. kovo 20 d.) - amerikiečių rašytoja ir scenaristė. Geriausiai žinoma dėl serijos After. Ji istoriją pradėjo publikuoti socialinėje platformoje Wattpad. 2014 m. serijos spausdintą leidimą išleido leidyklos Gallery Books, Simon & Schuster. Serija išversta į kelias kalbas. Pirmosios knygos ekranizaciją 2019 m. balandžio 12 d. išleido Aviron Pictures. Antrąją - 2020 m. rugsėjį. Trečiąją - 2021 m. rugsėjį. 2018 m. A. Todd atidarė savo įmonę Frayed Pages. Frayed Pages x Wattpad Books bus leidžiami būsimi autorės projektai, kitų rašytojų kūriniai.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti