Akimirka

Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 560
  • ISBN 9786090142004

Knygos „Akimirka“ aprašymas

 „Tai tik praeitis. Praeitis, kurią jau seniai norėjau palaidoti. Bet štai ji vėl atgijo ir sugrįžusi drumsčia mano jau ir taip neramią dabartį."

Tomas Nesbitas, išsiskyręs amerikietis rašytojas, vienas gyvena atokiame name Meino valstijoje. Bendrauja tik su vienturte dukra. Stengiasi atsigauti po šeimos iširimo. Vieną stingdantį žiemos rytą jo gyvenimą sujaukia iš Berlyno gautas siuntinys. Siuntėja – Petra Dusman. Moteris, su kuria prieš 26 metus Tomas turėjo aistringą meilės romaną. Dar tada, kai Berlynas buvo suskirstytas į Rytų bei Vakarų ir bet kokios asmeninės ar politinės simpatijos persekiotos tamsių šaltojo karo šešėlių.

Tomas priverstas stoti į akistatą su praeitimi. Dar kartą išgyventi tai, ką patyrė per kelis Berlyne praleistus mėnesius. Kai vienintelį kartą gyvenime pažino tikros meilės jėgą. Petra Dusman, kurią jis pamilo, buvo pabėgėlė iš policinės valstybės, kamuojama sielvarto. Tas susitikimas iš esmės pakeitė jųdviejų likimus.

Romane „Akimirka“ Douglas Kennedy atskleidžia intensyvią meilės istoriją, sudėtingą ir priverčiančią susimąstyti. Tai subtilus pasakojimas apie romantišką ištikimybę ir kontraversiškų jausmų kovą, įsiplieskusią vaizdingai aprašomame Berlyne paskutiniaisiais metais prieš nugriaunant sieną.

Tarptautinių bestselerių, 12 romanų ir 3 sėkmingų kelionių knygų autorius D. Kennedy gimė 1955 m. Niujorke. Iki dabar pasaulyje parduota virš 14 mln. jo knygų, o tekstai versti į 22 kalbas. Itin autorius mėgstamas Prancūzijoje, kur kiekviena knyga sulaukia beprotiško populiarumo, o 2007 m. jam suteiktas Meno ir literatūros kavalieriaus ordino titulas.

„Netikėtas posūkis įpusėjus romaną – tarsi smūgis žemiau juostos, apverčiantis aukštyn kojomis viską, ką autorius iki šiol atskleidė, ir leidžiantis romanui toliau rutuliotis nė kiek ne mažiau įdomiai.“ - Klubas „The Onion A. V.“.

„Kennedy moka nepaprastai taikliai perteikti savo personažų emocinę sumaištį, užduodamas mums ne vieną skaudų moralinį klausimą, priversdamas susimąstyti apie „akimirkas“, galinčias viską pakeisti, taip pat ir apie meilės prigimtį.“ - „Library Journal“.

„D. Kennedy itin vaizdžiai perteikia sienos padalyto Berlyno atmosferą. Romano veiksmui rutuliojantis tarp dviejų laikmečių ir pasakojant dviem pagrindiniams veikėjams, mums sudaroma puiki galimybė grožėtis pokyčiais, atsiradusiais sienai sugriuvus ir miesto dalims susijungus, taip pat suvokti ilgalaikes pasekmes blogio, kuris tvyrojo abiejose miesto pusėse, klestint senajam režimui.“ - „Historical Novel Society“.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti