Atpildas

Atpildas

13,52€
16,30€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Autorius John Grisham
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 464
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 9789955138419

Knygos „Atpildas“ aprašymas

1946-ųjų spalis, Klantonas, Misisipės valstija.

Pitas Beningas buvo dievinamas Klantono sūnus — medaliais įvertintas Antrojo pasaulinio karo didvyris, ūkininkas, tėvas, kaimynas ir ištikimas metodistų bažnyčios narys. Vieną ankstyvą spalio rytą jis atsikėlė iš lovos, nuvyko į miestą ir įvykdė šiurpinantį nusikaltimą. Šerifui, advokatams, teisėjui, prisiekusiesiems ir šeimai teištarė: „Aš neturiu ką pasakyti.“ Jis nebijojo mirties ir savo motyvą planavo nusinešti į kapus.

Rimtame kūrinyje, nepanašiame į jokias kitas anksčiau jo išleistas knygas, Johnas Grishamas suorganizuoja skaitytojams įstabią kelionę — nuo segregacijos laikų Jungtinių Valstijų iki Filipinų džiunglių, į kurias atvykstame per Antrąjį pasaulinį karą; nuo paslapčių kupino beprotnamio iki Klantono teismo rūmų salės.


Atsiliepimai

Johnas Grishamas ne tik meistriškai palaiko įtampą, bet ir nuovokiai gilinasi į žmogaus būseną. Šie puikūs įgūdžiai susilieja „Atpilde“ — originaliame, intriguojančiame, įžvalgiame romane, turbūt geriausiame jo kūrinyje", - The New York Times.


Paslaptinga kriminalinė istorija, teisminė drama, šeimos saga... „Atpildas“ — tai J. Grishamo įrodymas, kad jis nėra vien šabloniškų trilerių rašytojas", - USA Today.

Skaitant „Atpildą“, mano galvoje vis sukasi mintys apie Harper Lee didįjį romaną „Nežudyk strazdo giesmininko", - Chicago Sun-Times.

Nuostabiai parašytas... išties užburiantis", - Daily Mail.

Johnas Grishamas — teisinių romanų specialistas, ir naujausias jo kūrinys prasideda nuo driokstelėjimo, tiesiogine žodžio prasme. Paskui autorius perkelia įvykių eigą į praeitį, į karo siaubus, tyrinėdamas, kas paverčia žmogų didvyriu, dėl ko jis tampa piktadariu ir kokio plonumo yra šias dvi priešingybes skirianti riba", - Jodie Picoult, The New York Times bestselerių autorė.

Kai autorius, kuris puikiai geba vystyti siužetą ir kurstyti įtampą, imasi vienos iš labiausiai už širdies griebiančių istorijų, jo darbo rezultatu tampa knyga, kurią skaitant jus užlieja sielvartas, gyslomis tvinkčioja kraujas, viena mintis veja kitą, ir jūs aikčiojate iki paskutinio puslapio. Perskaičius „Atpildą“, man vis dar sunkiai sekasi atsikvošėti", - Candice Millard, The New York Times bestselerių autorė.


Johnas Ray'us Grishamas jaunesnysis (g. 1955 m. vasario 8 d.) - amerikiečių rašytojas, teisininkas ir buvęs Misisipės Atstovų rūmų 7-osios apygardos narys, žinomas dėl geriausiai parduodamų teisinių trilerių. J. Grishamas parašė 37 iš eilės nr. 1 grožinės literatūros bestselerius, o jo knygų visame pasaulyje parduota 300 milijonų egzempliorių. Kartu su Tomu Clancy'iu ir J. K. Rowling J. Grishamas yra vienas iš trijų autorių, kurių knygų pirmuoju tiražu parduota 2 milijonai egzempliorių.

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti