Charizmos mitas

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Informacija
  • Metai 2017
  • Leidykla Žmogaus studijų centras
  • ISBN 9786094380204

Knygos „Charizmos mitas “ aprašymas

Ar kada teko patirti visišką pasitikėjimą savimi, jausmą, kad esate padėties šeimininkas? Kai kam nors padarėte neišdildomą įspūdį, o aplinkiniai aiktelėjo: „Tai bent!“? Kad ir kokia trumpa buvo ši akimirka, ją galite pakartoti, dar geriau – paversti šią būseną kasdienybe. Daugelis žmonių klaidingai mano, kad charizma yra įgimta ir skirta tik laimingiesiems. Olivia Fox Cabane, tituluojama kaip autoritetingiausia charizmos srities ekspertė, laužo mitus, pateikdama mokslinių įrodymų, kad charizmatiškas gali būti kiekvienas iš mūsų. Charizmos išmokstama, jei tik tam dedama šiek tiek pastangų.

Knyga parašyta itin lengvai, su gyvenimiškais pavyzdžiais ir pratimais, mokančiais labiau pasitikėti savimi, valdyti kūno kalbą, nuvyti nerimastingas, slegiančias mintis. Charizma naudinga kiekvienam – politikui, vadovui ir studentui, siekiančiam sužavėti publiką savo pristatymu, ar vaikinui, užkalbinančiam merginą. Ji padės jums lengviau pasiekti tikslus, gyventi sėkmingiau ir džiaugsmingiau.

Olivia Fox Cabane skaitė paskaitas prestižiškiausiuose universitetuose, tokiuose kaip Harvardo, Jeilio, Stanfordo, Masačusetso technologijos institute (MIT) bei Jungtinių Tautų Organizacijoje. Ji yra nuolatinė geriausių pasaulio kompanijų sąrašo „Fortune 500“ konsultantė, mokanti vadovus elgtis įtaigiau, charizmatiškiau ir padedanti jiems keisti pasaulį. Šią autorę publikavo Forbes, The New York Times, Bussinessweek ir The Wall Street Journal, o jos knygos išverstos į 25 kalbas. „Jūsų gyvenimas netrukus pasikeis. Laimingos kelionės.“ Olivia Fox Cabane Rekomenduoja „Lietuvos taikomosios psichologijos asociacija“

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti