Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Didžiausia iš visų

Didžiausia iš visų

Internetu:
11,22€
Knygyne:
13,20€

Apie

GERIAUSIAS METŲ DETEKTYVINIS ROMANAS ŠVEDIJOJE Įtempta teismo proceso drama   Nepaprastas naujas romanas... tam tikrais atžvilgiais panašus į „Merginą su drakono tatuiruote“, kita vertus, Maja pa...
Leidykla: Jotema

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 400
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 9789955136880

Knygos „Didžiausia iš visų “ aprašymas

GERIAUSIAS METŲ DETEKTYVINIS ROMANAS ŠVEDIJOJE
Įtempta teismo proceso drama
 
Nepaprastas naujas romanas... tam tikrais atžvilgiais panašus į „Merginą su drakono tatuiruote“, kita vertus, Maja pati pasakoja savo istoriją, todėl su ja susipažįstame artimiau nei su Lisbete Salander... Autorė, Malin Persson Giolito, rašo itin meistriškai. Ilgai verčia mus spėlioti, kaip klostysis įvykiai, ir kai galiausiai viskas išaiškėja pasirodo akivaizdu, kad kitokia pabaiga nė netiktų.
* The Washington Post 

Didžiausi turtuoliai retai susiduria su gyvenimo sunkumus kenčiančiais žmonėmis, bet Jušholmo gimnazijoje tai nutiko. Penki paaugliai ir gera linkintis mokytojas. Jų bendravimas baigiasi katastrofa. Po devynių mėnesių aštuoniolikmetė Maja stoja prieš teismą.
 
„Nežinau, kaip pajėgsiu viso to klausytis, tačiau nekreipti dėmesio būtų pavojinga. Nes tada girdžiu garsus. Garsą, kai jie įėjo į klasę ir nutempė mane, garsą, kai Sebastiano galva trinktelėjo į grindis, tarsi būtų tuščia. Vos tik atsipalaiduoju, garsas sugrįžta ir aidi manyje. Aš suleidžiu nagus sau į delnus ir stengiuosi iš ten ištrūkti, bet tai nepadeda. Negaliu to atsikratyti. Mano smegenys parvelka mane atgal į tą prakeiktą klasę.“

Atsiliepimai

Neįtikėtinai meistriškai papasakota istorija, kurios kiekvienas sakinys pulsuoja įtūžiu, kuri parašyta tokia taiklia, aiškia ir aštria tarsi skustuvas šnekamąja kalba, kad šiai rašytojai prilygsta tik nedaugelis jos kolegų.
* Lotta Olsson, Dagens Nyheter dienraštis

Už knygos užsikabinau po pirmojo puslapio. Skaičiau ją lyg užhipnotizuota. Tai nepaprastas romanas, pranokstantis dauguma trilerių... teisminė drama apie meilę ir visuomenės klases, gyvenimą ir mirtį. Nepamirštamas jaunos merginos portretas. 
* Aftonbladet 

Siužetas vystomas pašėlusiu greičiu, vienas puslapis veja kitą... Malin Persson Giolito rašo taip, lyg šioji istorija būtų svarbesnė už bet kokias kitas ir tokį pojūtį sėkmingai įkvėpia skaitytojams. 
* Sydsvenskan 

Per trumpą laikotarpį ji tapo viena iš įdomiausių šiuolaikinių Švedijos rašytojų... Užrašas ant „Didžiausia iš visų“ viršelio įvardiną knygą teisminiu trileriu. Romanas, be abejo, priverčia sulaikyti kvapą, ir jame netrūksta įtampos. Bet priskirti kūrinį trilerio žanrui vis tiek rizikinga — nes tai gali sumenkinti jo rimtumą ir svarbą. Retas kuris iš naujausių romanų sugebėjo prikaustyti mano dėmesį, kaip paskutiniai Malin Perrson Giolito „Didžiausia iš visų“ puslapiai. 
* Stig Larsson, Expressen 

Šiurpiai vaizduojamame mūsų laikmetyje paauglių ir suaugusiųjų pasauliams beveik neįmanoma priartėti vieniems prie kitų. Tarp jų atsivėrusi praraja, kaip ir tarp pasiturinčiųjų ir beturčių. 
* Norrbottens-Kuriren 

Autorė nuodugniai ir su įtampa piešia pagrindinės veikėjos portretą, atskleidžia, kaip ji jautėsi prieš, per ir po incidento. Kiek daug įvykių, kurie užsibaigė nesėkmingai, kiek daug atsitikimų, kurie turėjo ir galėjo kitaip susiklostyti, kiek daug žmonių, kuriems derėjo įsikišti, kiek daug įtakingų asmenų, kurie nepasitelkė sveiko proto... 
* Batavijos viešoji biblioteka, Ilinojus

Apie autorę

Malin Persson Giolito gimė Stokholme 1969 metais, užaugo Djursholme, Švedijoje. Upsalos universitete baigė teisės studijas ir dirbo teisininke didžiausioje advokatų kontoroje Šiaurės regione ir kaip Europos Komisijos pareigūnė Briuselyje, Belgijoje. Dabar atsidėjusi vien rašymui ir yra parašiusi keturis romanus, įskaitant „Didžiausia iš visų“, — tai jos debiutas anglų kalba. Persson Giolito gyvena su vyru ir trimis dukterimis Briuselyje.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai