Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Dostojevskis.E.Červinskienė

3,19€
3,75€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Margi raštai
Informacija
  • Metai 2004
  • Puslapiai 295
  • Leidykla Margi raštai
  • ISBN 9789986092681

Knygos „Dostojevskis.E.Červinskienė “ aprašymas

Didysis rusų literatūros klasikas Fiodoras Dostojevskis (1821- 1881) iki šiol tebėra labiausiai skaitomas (po Biblijos) autorius pasaulyje. Tad suprantama, kad skaitytojui įdomu pažinti jį ne tik kaip rašytoją, bet ir kaip žmogų, kaip asmenybę. Dramatiškas jo gyvenimas, būdo savotiškumas ir sunki liga, pažiūrų nenuoseklumas, domėjimasis fizinėmis ir dvasinėmis žmogaus prigimties anomalijomis, sugebėjimas skverbtis į žmogaus pasąmonės sritį buvo akstinas ir amžininkams, ir vėlesniems tyrinėtojams visiškai skirtingai vertinti Dostojevskio kūrybą ir jį patį kaip žmogų.


Šioje buvusios Vilniaus universiteto profesorės Elenos Cervinskienės knygoje populiariai, pusiau beletrizuotai ir kartu dokumentiškai pasakojama apie svarbiausius Dostojevskio gyvenimo etapus - jaunystę, katorgą ir tremtį, brandos metus, kūrybinę veiklą, sutiktus žmones ir mylėtas moteris. Autorei rūpi išryškinti Dostojevskio asmenybės prieštaringumą, parodyti jį tokį, koks jis buvo iš tikrųjų - žmogus, turėjęs ir silpnybių, ir titaniškos vidinės galios, žmogus - genijus, sukūręs meno šedevrus, nugalėjęs ir to meto slopinantį aplinkos poveikį, ir savo paties gyvenimo negandas. Kartu aptariami programiniai naujos, polifoninės, struktūros Dostojevskio kūriniai, kuriuose kovoja įvairios antagonistinės idėjos, atspindinčios paties autoriaus dvasios nerimą sprendžiant dorovinius ir metafizinius žmogaus egzistencijos klausimus.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti