Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Emocijos Tavo lėkštėje. Pamilk save ir Gyvenimą

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 128
  • Leidykla Tobulėjimo projektai
  • ISBN 9786098210156

Knygos „Emocijos Tavo lėkštėje. Pamilk save ir Gyvenimą“ aprašymas

Kad ir kaip bebūtų liūdna, o gal atvirkščiai – džiugu, maistas mus veikia tiesiogiai. Tai, ką valgome, yra susiję su tuo, kaip jaučiamės, koks mūsų kūnas, kokios mūsų nuotaikos, kokios emocijos. Visa tai įtakoją kasdienę mūsų veiklą.

Kasdien mes esame veikiami aplinkos, žmonių, įtakojami sukurtų teorijų, mokslinių tyrimų, reklamos… Tačiau kas svarbiausia mūsų pasirinkimuose?

Svarbiausia – pažinimas savęs, įsiklausymas, išjautimas, ko tavo kūnas, visos tavo ląstelės geidžia ir prašosi.

Aš pati vis dar stebiuosi, kaip maistas įtakoja mane, kartais jaučiuosi apsunkusi ir, rodos, tada reikia žymiai daugiau valios jeigu nenoriu dieną praleisti gulėdama. O kartais maistas taip iškelia, kad atrodo išdygo sparnai ir tuoj tuoj pakilsiu.

Išmok stebėti ir pamatyti, kiek daug įtakos turi maistas ir kaip sąmoningai turi jį vartoti.

Ši knyga apie TAVE, apie MANE, apie tai, kaip pradėti klausyti ir išmokti išgirsti, ką, kada ir kaip valgyti. Kaip priimti, nepriimti, stebėti save, savo poreikius, įsisenėjusius įpročius.

Dažnai mums reikia tiek nedaug, užtenka vieno perskaityto sakinio, vienos pastraipos ar vieno puslapio ir tai paliečia mus. Pabandyk ir įsitikink!

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti