ispardavimas -30%
F**k it terapija

F**k it terapija

Nauja kaina:
8,16€
Sena kaina:
11,65€
Sutaupote:
3,49€

Apie

Dauguma mūsų esame įstrigę savo pačių susikurtuose kalėjimuose ir rūpinamės nereikšmingais dalykais, pamiršę savo svajones. F**k it moko išsivaduoti nuo kasdienių rūpesčių ir stresų, į viską pažvelgti iš perspektyvos, į...
Leidykla: Alma littera

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 360
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 978609012960

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „F**k it terapija “ aprašymas

F**k it terapija

Dauguma mūsų esame įstrigę savo pačių susikurtuose kalėjimuose ir rūpinamės nereikšmingais dalykais, pamiršę savo svajones. F**k it moko išsivaduoti nuo kasdienių rūpesčių ir stresų, į viską pažvelgti iš perspektyvos, įsiklausyti į savo tikruosius norus ir jų siekti. "Saviugda neturintiems laiko ir negalintiems pakęsti psichologinių blevyzgų.“ MARIE CLAIRE Johnas C. Parkinas ir Gaia Pollini pasakė f**k savo darbams Londone ir išvažiavę į Italiją atidarė F**k it mokymų stovyklas. Savo garsiuosius F**k it mokymus jie veda nuo 2005 metų. Nuo tada Johnas su žmona Gaia išmokė tūkstančius žmonių, kaip tapti laisviems, išdrįsti žengti savo keliu, mažiau dėl visko rūpintis ir gyventi visavertį gyvenimą. Šioje knygoje juodu išsamiai aprašo, kaip taikydami F**k it principus padėjo daugeliui žmonių atrasti tikrąją laisvę ir išsivaduoti iš „turėčiau“ ar „privalėčiau“ vergovės.

„F**k it“ knygos išleistos 25 kalbomis,  „F**k it“ knygų parduota daugiau nei 500 000 egz. Šioje knygoje yra keiksmažodžių. Joje rasite neįtikėtiną kelią į laimę ir išgijimą.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai