Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Giliau akių

Giliau akių

Internetu:
7,30€
Knygyne:
8,80€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 150
  • ISBN 9786094754180

Knygos „Giliau akių“ aprašymas

„Giliau akių“ – tai antrasis R. Hasenaičio kūrinys, kurio verpetų epicentre atsiduria dviejų subjektų jausmai, jų polėkis, nuokrytis ir gelmė. Veikėjų, kaip ir jų juntamų pojūčių, paletė – įvairi, tai ir abejonių krečiami įsimylėjėliai, ir be žodžių vienas į kitą žvelgiantys du jauni žmonės, ir drovus kaimo jaunuolis, siekiantis atkreipti vienos gražiausių vietos merginų dėmesį. Knygoje aprašomų istorijų laiko bei vietos aplinkybės skiriasi tūkstančiais kilometrų bei dešimtimis metų, tačiau visa vienija siekis žvelgti į sielą, į begalinį, neišsemiamą gylį, kuriame kerojasi jausmų krūmai, sužysta margažiedės lelijos arba anaiptol – paskutinė tikėjimo meile snaigė nukrenta ant įkaitintos, troškios, sausrios žemės, šitaip subliūkšdama, ištirpdama, išnykdama. Pažvelgti ten, kur skauda, kur tamsu, kur kraujuoja arba gyja žaizdų ertmės, ten, kur įsiviešpatavusi tyla arba kurtina garsų kakofonija – tai kūrinio tikslas kiekvieno veikėjo išgyvenamas basomis žengiant per kaitinančių žarijų taką, sutinkant skirtingus pakeleivius ir savaip išgyvenant tiek glostančios paguodos, tiek aitraus skausmo dienas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti