Hitlerio karas Rytuose. IV dalis. Išdeginta žemė

Hitlerio karas Rytuose. IV dalis. Išdeginta žemė

16,83€
19,80€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: BRIEDIS
Autorius Paul Carell
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 368
  • ISBN 9786094940163

Knygos „Hitlerio karas Rytuose. IV dalis. Išdeginta žemė“ aprašymas

„Hitlerio karas Rytuose. IV dalis. Išdeginta žemė“ – ketvirtoji lietuviškai išleista vokiečių autoriaus Paulo Carello (tikrasis vardas ir pavardė – Paulas Karlas Schmidtas) knyga iš serijos „Hitlerio karas Rytuose“.

Ji pradedama pasakojimu apie ketvirtąjį mūšį dėl Charkovo ir sovietų kariuomenės prasilaužimą link Dniepro, o baigiama 1944 m. vasaros pabaiga, kai Raudonoji armija priartėjo prie SSRS prieškario sienų ir rengėsi stumtis toliau į Vakarus.

Ši knyga, pagrįsta karo dalyvių prisiminimais ir dokumentine medžiaga, neabejotinai patrauks skaitytoją gyvu ir originaliu stiliumi. Kovos veiksmai nužvelgiami ne tik Vermachto armijų grupių lygmeniu, bet ir aprašoma paprastų vokiečių kareivių kasdienybė, svarstoma, kokios įtakos vienų ar kitų mūšių baigčiai turėjo politinės ir karinės vadovybės sprendimai.

Nors kadaise SS oberšturmbanfiurerio laipsnį turėjęs autorius dirbo Trečiojo reicho užsienio reikalų ministerijoje ir iš esmės vykdė propagandinį darbą, pokariu jo knygos sulaukė didžiulio populiarumo ne tik Vakarų Vokietijoje, bet ir kitose šalyse kaip gana tikroviškai atspindinčios vieną baisiausių XX a. tragedijų.

Taip pat skaitykite kitas „Hitlerio karas Rytuose“ dalis: „Barbarosa“ (1 knyga), „Nuo Maskvos iki Stalingrado“ (2 knyga) ir „Citadelė“ (3 knyga).

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti