Įkalinta

13,93€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
19,90€
Leidykla: Obuolys
Autorius Ane Riel
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 334
  • ISBN 9786094841842

Knygos „Įkalinta“ aprašymas

Bestseleris 26 šalyse! 4 prestižiniais Skandinavijos kriminalinių romanų apdovanojimais įvertintas romanas ĮKALINTA – sukrečiantis psichologinis trileris apie tai, kaip pernelyg didelė meilė tampa nesuvokiamu ir neišmatuojamu blogiu.

Mažoje salelėje, vadinamoje Galva, tarp eglių gyvenančioje Horderių šeimoje viešpatauja taika ir meilė. Tačiau mažoji Horderių dukra Liv, pati to nesuprasdama, auga išvirkščiame pasaulyje – kur gėris yra blogis, kur tiesa – melas, kur tamsa – šviesi, o mirusieji – gyvi. Nekaltas Liv kasdienis gyvenimas bene labiausiai nerimą kelianti istorijos dalis. 

Tai vaikas, kuriam negalima su niekuo kalbėti, niekam nieko sakyti... Tai vaikas, miręs visam likusiam pasauliui. Istorija kelia siaubą, tačiau joje baisiausia yra tai, kad veikėjai visa tai laiko savaime suprantamu dalyku.

Tačiau vieną dieną griežta Horderių gyvenimo tvarka ima griūti... Kam gali ryžtis žmogus, pasiruošęs bet kokia kaina išsaugoti savo gyvenimo iliuziją?

Iš vienos pusės, ĮKALINTA – nepaprastai jautrus pasakojimas apie meilę be jokių ribų ir toksišką šeimos pasiaukojimą. Kartu tai sukrečianti istorija apie baimę prarasti, paranoją ir beprotybę. Tačiau teigti, kad pabaiga stulbina, yra per menka.

Iš kitos pusės, tai psichologinis siaubo trileris apie tai, kaip pernelyg stipri meilė gali pavirsti nesuvokiamu ir neišmatuojamu blogiu. Knyga, kuri ilgai liks su jumis net ir užvertus paskutinį puslapį.

Taip pat paliečiama vaikų ir tėvų tema, o veikiau valdingos mamos ir sūnaus santykių niuansai. Autorė itin meistriškai pateikia kiekvieno kuriamo veikėjo požiūrį. Ar jums pavyks pasinerti į jų vidinį pasaulį? 

Paskęskite tamsoje, iš kurios nesugebėsite ištrūkti... Pajuskite meilę, kurios nesugebėsite išmatuoti…

Ši istorija neabejotinai privers suabejoti savo mintimis apie tai, kas yra teisinga, o kas ne. Kiek stengtumėtės apsaugoti tai, kas jums svarbiausia  po to, kai buvo atimta visa kita, ką mylėjote? Kaip gali baigtis neišspręsta emocinė trauma? 

***

Be galo originalu... Primena geriausius Stepheno Kingo kūrinius – pragariškai baisu, tačiau, kad ir kaip keista bebūtų, kiekvienam herojui pajunti nepaaiškinamą užuojautą.

– Jake Kerridge, Daily Telegraph


Subtiliai makabriška... atsiduri tarsi tamsiausiuose brolių Grimų vaizduotės užkaboriuose.

– Observer


„Įkalinta" – viena įspūdingiausių knygų, kurias perskaičiau per visą gyvenimą. Tai nepakartojama, patrauklu ir gražiai parašyta... nenuostabu, kad ši knyga pelnė keturis prestižiškiausius Skandinavijos literatūrinius apdovanojimus.

– Daily Express


Ryškus, nuoseklus pernelyg didelės meilės jausmo tyrimas.

– Ali Land, „Geras aš – blogas aš" autorius


Nuostabi istorija apie tai, kaip toli gali nueiti žmogus, siekdamas apsaugoti šeimą ir apginti savo gyvenimo būdą. Liv ir ta bauginanti vieta, kurią ji pasirenka išgyvenimui, tiesiog įsirėžė į mano sielą.

– Claire Fuller, „Mūsų nesibaigiančių dienų" autorė


2013 m. Ane Riel (g. 1973 m.) debiutavo su trileriu „Lisejelės mėsininkas" ir pavergė tiek kritikų, tiek skaitytojų širdis. Šios autorės romanas 2014 m. pelnė Danijos detektyvų rašytojų akademijos premiją už geriausią debiutą. 2015 metais pasirodė mistinis siaubo trileris „Įkalinta", susišlavęs net 4 prestižinius Skandinavijos kriminalinių romanų apdovanojimus: Haraldo Mogenseno Danijoje, Švedijos detektyvų rašytojų akademijos apdovanojimą už geriausią verstinį romaną, Norvegijos „Golden Bullet" bei „Glas Key" – geriausio Šiaurės šalių trilerio apdovanojimą. Pagal šį romaną 2019 m. sukurtas filmas „Sakai".

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti