Imuninės sistemos stiprinimo planas. 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa

12,95€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
18,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: BRIEDIS
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 464
  • ISBN 9789955267539

Knygos „Imuninės sistemos stiprinimo planas. 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa“ aprašymas

Daktarės Susan S. Blum knyga „Imuninės sistemos stiprinimo planas: 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa“ kaip niekada aktuali šiomis dienomis. Autorė teigia, kad autoimuninės ligos yra virtusios epidemija ir dalijasi programa, kuri daugeliui pacientų padeda išlaikyti sveikatą.

Autoimuninių ligų epidemija kilo dėl mūsų neteisingos mitybos, aplinkoje atsirandančių cheminių medžiagų, sunkiųjų metalų, antibiotikų poveikio ir precendento neturinčio milžiniško nuolatinio streso. Dėl to milijonai žmonių kenčia nuo tokių autoimuninių ligų, kaip Greivso liga, reumatoidinis artritas, Krono liga, celiakija, vilkligė ir kitos.

Imuninės sistemos atkūrimo plane daktarė Susan S. Blum dalijasi keturių žingsnių programa, kurią ji naudojo stiprindama savo sunkią imuninę būklę, o vėliau padėjo daugybei pacientų palengvinti simptomus, pagerinti imuninę sistemą bei užkirsti kelią būsimoms ligoms.

Planas apima keturis žingsnius. Pirmiausiai daug dėmesio skiriama maisto svarbai ir jo pasitelkimui gydymo tikslams. Autorė siūlo analizuoti produktus, atrasti, kas sukelia problemų mūsų kūnui ir atsisakyti organizmo jautrumą skatinančių produktų.

Antrame žingsnyje mokslininkė bando išsamiai paaiškinti streso ir sveikatos ryšį. Mokslas įrodė, kad stresas sukelia daugybę problemų. Nuo mažiau rimtų simptomų, tokių kaip nuovargis, iki rimtesnių ligų, tokių kaip vėžys. Autorė dalijasi patarimais kaip sumažinti stresą kasdieniniame gyvenime.

Trečiame etape Susan S. Blum padeda sutvarkyti žarnyno veiklą ir virškinimo sistemą. Čia aptariama organizmo mikrofloros svarba.

Ketvirtame žingsnyje skiriamas dėmesys kepenų veiklos optimizavimui. Čia sužinosime viską apie toksinus, bei tai kaip mūsų kepenys paprasčiausiai nebegali suspėti su toksinų kiekiu, kurį kasdien gauname iš aplinkos kvėpuodami, valgydami ir gerdami. Autorė aptaria kai kuriuos problemiškiausius toksinus ir pataria, kaip juos pašalinti iš mūsų kūno.

Kiekviename knygos „Imuninės sistemos stiprinimo planas: 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa“ skyriuje palikta vietos asmeniniams užrašams. Autorė siūlo ir lengvai paruošiamų receptų, kurie taps pirmu žingsniu į gydymo procesą.

Susan S. Blum – funkcinės medicinos pionierė. Ji padeda ne tik pašalinti simptomus, bet ieško ir ligų priežasčių, bei parodo, kad žmonės patys gali daug nuveikti dėl savo sveikatos. Atestuota gydytoja į mediciną žvelgia iš bendros kūno perspektyvos, įtraukdama visus sveikatos aspektus į visumą.


Iš anglų kalbos vertė Birutė Tumienė

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti