naujiena elakcija -30%
Istorijos, kurių jums nepapasakojau…

Istorijos, kurių jums nepapasakojau…

Internetu:
11,16€
Sena kaina:
15,95€
Sutaupote:
4,79€

Apie

50 metų su kamera ir mikrofonu Neįtikėtinos situacijos, intriguojantys pasakojimai - tikros istorijos su tikrais vardais Penkiasdešimt metų atidavęs Lietuvos televizijai ir paprašytas iš jos išeiti, ne kartą už originalius ...
Leidykla: Obuolys

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 352
  • ISBN 978609484084

Knygos „Istorijos, kurių jums nepapasakojau…“ aprašymas

Istorijos, kurių jums nepapasakojau…

50 metų su kamera ir mikrofonu 

Neįtikėtinos situacijos, intriguojantys pasakojimai - tikros istorijos su tikrais vardais 

Penkiasdešimt metų atidavęs Lietuvos televizijai ir paprašytas iš jos išeiti, ne kartą už originalius reportažus apdovanotas Lietuvos nusipelnęs žurnalistas Skirmantas Pabedinskas nenori tyliai atsisveikinti su žiūrovais. Jo veidas ir balsas pažįstamas visiems Lietuvos žmonėms, su jo reportažais užaugo kelios kartos.

Tai žmogus legenda, sukūręs beveik 26 000 reportažų  ne tik Lietuvoje, bet ir JAV, Kanadoje, Japonijoje, Italijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Filipinuose, Vietname ir patyręs daugybę nuotykių, likusių už kadro.

Ši knyga apie tai, kas nepasakyta ir neparodyta - neįtikėtinos situacijos, intriguojančios istorijos. Skirmanto istorijos neišgalvotos. Jos tikros, su tikrais herojais ir tikrais vardais.


"...Buvau beužmiegantis, kai staiga pajutau, kad laivas kelis kartus stabtelėjo ir vėl pajudėjo. Pašokau, greitai apsirengiau ir beveik tuo pačiu metu į mano kajutę kažkas pasibeldė. Už durų stovėjo kapitono padėjėjas ir, apsidairydamas aplinkui, nors ir taip koridoriuje nesimatė nė gyvos dvasios, sušnibždėjo, kad mane kviečia kapitonas. Ir prašo pasiimti kamerą..."

 - kuo baigėsi šis ir dar daug kitų nuotykių reporteriui, kuriam likimas lėmė nuolat atsirasti nepaprastų įvykių centre, anot jo paties "laiku ir vietoje", rasite šioje  knygoje.

Žurnalistas, savo reportažuose kalbinęs  apie 80 000 pašnekovų - beveik tiek žmonių, kiek gyvena penktame pagal dydį Lietuvos mieste 


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai