Japonų veido jogos paslaptys

17,32€
23,10€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 208
  • ISBN 9786094844676

Knygos „Japonų veido jogos paslaptys“ aprašymas

JOGOS PASLAPTYS – tai visiškai natūralus būdas, žaibiškai išpopuliarėjęs visame pasaulyje, ir puiki alternatyva brangioms kosmetikos priemonėms ir procedūroms! Įsivaizduokite, kad galite atjaunėti 10 ir daugiau metų... Su japonų veido jogos metodu Jūsų svajonė netrukus taps realybe! Vos kelios minutės per dieną ir Jūsų veidas taps lygesnis ir jaunatviškesnis per mažiau nei 3 mėnesius. Išmokite valdyti ir treniruokite po veido oda esančius mažuosius raumenis, kurie atsakingi už odos elastingumą, gerinkite kraujotaką ir nustebsite – į veidrodį žvelgs jaunesnis ir švytintis veidas! Jums tereikia praktinio vadovo JAPONŲ VEIDO JOGOS PASLAPTYS. 

Veido joga – dešimtmečius Japonijoje praktikuojama technika, apimanti pratimus ir veido odos masažus, kurie gerina kraujotaką, lygina mimikos raukšles, naikina nuovargio požymius, suteikia odai stangrumo ir švytėjimo. Veido joga suteikia veidui tokį patį poveikį, kaip ir fizinė jogos praktika kūnui. Veido raumenų prigimtis yra tokia pati, kaip ir kūno: jie arba stiprinami, arba prarandami. Kad išvengtume nepageidaujamų raukšlių, turime juos nuolat treniruoti. Išmokę sąmoningai mobilizuoti visus veido raumenis, pagerinsime kraujotaką ir sustangrinsime odą visiškai natūraliu būdu.

Šiame vadove rasite apie 50 veido jogos pratimų, parengtų Izumi Forasté Onuma, naujausių grožio ir savęs priežiūros tendencijų specialistės iš Japonijos, kuriuos galite pritaikyti pagal savo poreikius. Taip pat rasite konkrečias procedūras, padedančias visapusiškai puoselėti natūralų savo veido grožį.

Vos kelios minutės per dieną ir Jūsų veidas taps lygesnis ir jaunatviškesnis per mažiau nei 3 mėnesius. Tai visiškai natūralus būdas, žaibiškai išpopuliarėjęs visame pasaulyje, ir puiki alternatyva brangioms kosmetikos priemonėms ir procedūroms. Išmokite valdyti ir treniruokite po veido oda esančius mažuosius raumenis, kurie atsakingi už odos elastingumą, gerinkite kraujotaką ir nustebsite – į veidrodį žvelgs jaunesnis ir švytintis veidas!

Gražesnis veido ovalas – vos 3 minutės per dieną!

Su unikaliu japonų veido jogos metodu Jūs išmoksite:

Pašalinti veido paburkimą ir tamsius ratilus aplink akis.

Pakelti vokus be chirurgo įsikišimo!

Išlyginti mimikos raukšles aplink lūpas ir tarp antakių.

Visa tai ir dar daugiau – šiame unikaliame, vienos iš didžiausių grožio ir savęs priežiūros eksperčių sukurtame vadove, žadančiame nuostabius rezultatus vos per kelias savaites.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti