Jis pasakė. Ji pasakė

Jis pasakė. Ji pasakė

Internetu:
12,88€
Knygyne:
15,15€

Apie

HIPNOTIZUOJANTIS TRILERIS 1999-ųjų vasara. Kitas ir Lora atvyksta į Kornvalį stebėti visiško saulės užtemimo. Kitas – tikras užtemimų „medžiotojas“. Jauni įsimylėjėliai tikri, kad ateityje jų laukia dar ne vienas...
Autorius Erin Kelly

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 488
  • Leidykla Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • ISBN 978609480084

Knygos „Jis pasakė. Ji pasakė“ aprašymas

Jis pasakė. Ji pasakė

HIPNOTIZUOJANTIS TRILERIS

1999-ųjų vasara. Kitas ir Lora atvyksta į Kornvalį stebėti visiško saulės užtemimo. Kitas – tikras užtemimų „medžiotojas“. Jauni įsimylėjėliai tikri, kad ateityje jų laukia dar ne vienas įspūdingas reginys. Tačiau po užtemimo Lora tampa, kaip pati mano, brutalaus užpuolimo liudytoja. Atvykus policijai Lora tvirtina viena, bet užpuolikas sako visai ką kita. Jo auka iš pradžių atrodo esanti dėkinga. O po kelių mėnesių ji išdygsta ant Kito ir Loros namų slenksčio ir Lora suabejoja – ar ji patikėjo tuo žmogumi?
Po penkiolikos metų Kitas ir Lora gyvena pasikeitę vardus ir nedrįsta naudotis jokiais socialiniais tinklais, jų telefonų numeriai įslaptinti. Galop jiems tampa aišku, kad praeities įvykių nepavyks palikti vien praeičiai.

Erin Kelly – žudikiškų siužeto vingių karalienė. Ši knyga pasakoja apie tai, kokius melus mes susikuriame, kad apsaugotume save, ir atskleidžia, ką esame pasiryžę padaryti, kad įtikintume kitus, jog teisinga būtent mūsų pasakojamos istorijos versija.

Meistriškas kūrinys – intriguojantis, nenuspėjamo siužeto, pašėlusiai išmoningas, klausia tik to, ko reikia klausti, ir verčia spėlioti iki pat pabaigos. Susižavėjau. Ruth Ware, trilerio „Tamsioje tamsioje girioje“ autorė

Iš tiesų sakau: TAI knyga, kurią mielai būčiau parašiusi pati. Clare Mackintosh, trilerio „Matau tave“ autorė

Labai gera... Nešiojausi šią knygą visur po namus – taip įtraukė. Sarah Perry, romano „Esekso slibinas“ autorė

Užburianti. Hipnotizuojanti. Nepamirštama. Gillian Flynn, trilerio „Dingusi“ autorė

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai