Jūrų vilkas

10,87€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
13,10€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Aukso pieva
Autorius Jack London
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 432
  • ISBN 9786098105490

Knygos „Jūrų vilkas“ aprašymas

Tai – ryškus ir įtraukiantis psichologinis nuotykių romanas apie Van Veideną, literatūros kritiką, kuris po katastrofos išsigelbėja jūrų platybėse ir pakliūna į ruonių medžiotojų laivą, skrodžiantį bangas link Japonijos krantų. Iš prigimties jautraus būdo, intelektualių savybių kupinas veikėjas patenka į brutalią, niūrią aplinką, valdomą laukinių įstatymų ir garsiojo laivo kapitono Vilko Larseno. Ko verta žmogaus gyvybė? Ar įmanoma pasipriešinti netramdomam žiaurumui ir fizinei jėgai? Nuotykiai ir pavojai, gėrio ir blogio dvikova įtrauks į kvapą gniaužiančią istoriją. O staiga aplankiusi meilė persmelks iki širdies gelmių. Tai skaudžiai nuostabus pasakojimas apie asmens gebėjimą išlikti.

Džekas Londonas – žymus amerikiečių rašytojas, kurio plunksna žavisi viso pasaulio skaitytojai. Jo talentas perteikti galingą jūros stichiją, sklidiną klastos ir pavojų, ugdančią žmogaus valią ir charakterį, nepalieka abejingų. Komercinės fantastikos ir amerikietiškų žurnalų pradininkas, jis buvo vienas pirmųjų amerikiečių autorių, tapusių tarptautinėmis įžymybėmis ir iš rašymo uždirbusių didelius turtus. Jis taip pat buvo žanro, kuris vėliau tapo žinomas kaip mokslinė fantastika, novatorius. „Jūrų vilkas" – vienas iš populiariausių jo romanų.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti