Kaip auginti angelus

Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 80
  • ISBN 9786094416774

Knygos „Kaip auginti angelus“ aprašymas

– O tie angelai?

– Esu jų augintojas, – aiškina ponas Bogdanas. – Globėjas. Pasirink žodį, kuris tau labiau patinka.

– Gražiau skamba „globėjas", – murma Marta.


Į mokyklą Marta nuskuba per penkias minutes, o štai pareiti užtrunka mažiausiai pusvalandį. Teta Irena niekaip negali to suprasti – juk toks pats atstumas. Bet Martai smagu po pamokų išvaikščioti visus takelius ir apžiūrėti visus katinus bei kaimynų stogus. O ir grįžti namo ten, kur barasi tėvai ir zyzia mažasis broliukas, ne taip labai norisi. Vieną dieną Marta pastebi kai ką ypatingo. Gal jai tik pasirodė, kad virš stogų skraido tikrų tikriausi angelai?


Ši knyga – ne tik istorija apie Martą, bet ir įspūdingas angelų auginimo vadovas. Na, jei kartais irgi nuspręstumėte tapti šių nuostabių būtybių globėju.


Jei Martai kas pasiūlytų išpildyti vieną norą, ji turbūt nežinotų nė nuo ko pradėti. Būtų gerai, jei šeima nesipyktų, tėtis rastų darbą, brolis nezirstų, teta nepriekaištautų, o mama nešauktų. Bet norai savaime nesipildo, tad Marta stengiasi kuo daugiau laiko leisti lauke. Vieną dieną virš kaimynų stogų ji pastebi plasnojant angelus ir nusprendžia išsiaiškinti viską apie šias sparnuotas būtybes.


Lenkų rašytojas ir dramaturgas Grzegorzas Kasdepke (g. 1972 m.) rašo ir vaikams, ir suaugusiesiems. Jo vaikams skirtus kūrinius įdomu skaityti ir tiems, kurie jau seniai užaugo. Knygą „Kaip auginti angelus" iliustravo talentinga lenkų dailininkė Grażyna Rigall, skaitytojams jau pažįstama iš knygos „Paikas Funius".

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti