Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Kaip įveikti nerimą, baimę ir stresą

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Sofoklis
Autorius Taylor Clark
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786094443657

Knygos „Kaip įveikti nerimą, baimę ir stresą“ aprašymas

Žmogaus smegenys – įstabus dalykas, – prieš daugybę metų juokavo komikas George’as Jesselas. – Jos „įsijungia“ vos jums gimus ir puikiai veikia iki tol, kol atsistojate kalbėti prieš auditoriją.

Gausybės skirtingų tyrimų rezultatai teigia, kad viešojo kalbėjimo baimė (reikalaujantiems tikslumo pasakysime, kad ji dar vadinama glosofobija) yra visų fobijų karalienė. Kai kuriais atvejais baimė viešai kalbėti lenkia net mirties baimę. Šis faktas įkvėpė puikiai žinomą Jerry’io Seinfeldo pastabą: tai reiškia, kad per laidotuves vidutinis pilietis mieliau gulėtų karste, negu sakytų atsisveikinimo kalbą.

Dėl nervinės įtampos pradedame užsikirsti per darbo pokalbius, susikertame per egzaminus, prarandame kantrybę transporto spūstyse. Artėjant pristatymui kelias savaites kankina nemiga, nes be perstojo baiminamės, kad kažkas gali nenusisekti. Netgi aklas pasimatymas gali sukelti nerimo priepuolį. Kodėl tiek daug dalykų mums kelia beprotišką baimę? Kodėl vieni asmenys ištveria stresą lengvai, lyg jų nervai būtų geležiniai, o kitus jis sugniuždo?

Leidinio autorius Tayloras Clarkas, remdamasis naujausių tyrimų duomenimis apie baimės neurologiją, pateikia atsakymą į šiuos klausimus. Jis aprašo daugybę istorijų apie žmones, kurie išliko tvirti ir susikaupę itin sunkiose situacijose. Kariai drąsiai eina į mūšį, gaisrininkai lekia į degantį pastatą, gydytojai neišsigąsta pamatę žiaurias traumas... Rašytojas tikina – tai nereiškia, kad jie nejunta nerimo ir baimės. Atvirkščiai – jie pasinaudoja šiomis emocijomis.

T. Clarkas knygoje Kaip įveikti nerimą, baimę ir stresą pademonstruoja, kaip nerimą, baimę ir stresą paversti pravarčiais sąjungininkais pakeliui į sėkmę ir pasitikėjimą.

Tayloras Clarkas yra teisininkas, baigęs teisės, verslo ir Europos istorijos magistro studijas. Daug keliaudamas po Meksiką, jis gilinasi į meksikiečių kalbą ir kultūrą, o tai pasitelkė kurdamas sudėtingą romano Under a Mexican Moon aplinką.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti