Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku

Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku

Internetu:
4,00€
Knygyne:
4,70€
Leidykla: Ramduva
Autorius Frank Bettger
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 224
  • Leidykla Ramduva
  • ISBN 9786098145205

Knygos „Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku “ aprašymas

Verslo klasika tapusi „Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku“ knyga tinka visiems, kas susiduria su pardavimais. Nesvarbu, ar parduodate nekilnojamą turtą ar parduodate nekilnojamą turtą ar investicinius fondus, reklamą ir idėjas – ar ką kitą – ši knyga skirta jums. Dvideimt devynerių Frankas Bettgeris buvo viso labo nevykęs draudimo poliusų pardavėjas. Perkopęs ketvirtą dešimtį jis jau turėjo didžiulį namą užmiestyje ir galėjo išeiti į pensiją. Kokios yra verslo paslaptys, kurių dėka Bettgerio gyvenimas iš nesėkmės virto negirdėta sėkme ir anešė jam visoje Amerikoje geriausiai apmokamo verslininko šlovę. Atsakymą sužinosite, perskaitę „Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku“ knygą. Bettgeris aprašo savo patirtį bei atskleidžia ir kvailiui suprantamus jo atrastus ir ištrobulintus principus. Pasakoja pamokančius anekdotus ir pateikia žingsnis – po – žingsnio nuorodas, kaip išvystyti sėkmingo verslininko stilių, dvasią ir dalykines savybes. Nesvarbu kokiu verslu užsiimate, jūsų veikla bus našesnė ir pelningesnė, o jūs tapsite vertingesnis savo įmonei, jei taikysite Bettgerio įžvalgas tokiais klausimais: Entuziazmo galia, Kaip nugalėti baimę, Pagrindinins žodis, padėsiantis dvejojantį klientą paversti entuziazmo kupinu pirkėju, Greičiausias būdas įgyti pasitikėjimą, Septynios aukso taisyklės, padėsiančios sudaryti sandorį.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai