ispardavimas -84%
Laimingų žmonų klubas

Laimingų žmonų klubas

Nauja kaina:
2,00€
Sena kaina:
12,42€
Sutaupote:
10,42€

Apie

Kartu su amerikiečių autore Fawn Weaver leiskitės į jaudinančią ir egzotišką kelionę per 6 žemynus ir drauge atraskite darnios bei laimingos santuokos paslaptis. Paklajok...
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Fawn Weaver

Informacija

  • Metai 2014
  • Puslapiai 272
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502366

Knygos „Laimingų žmonų klubas “ aprašymas

Laimingų žmonų klubas

Kartu su amerikiečių autore Fawn Weaver leiskitės į jaudinančią ir egzotišką kelionę per 6 žemynus ir drauge atraskite darnios bei laimingos santuokos paslaptis. Paklajokite po Mauricijaus gatves, antikinius Romos griuvėsius, Naujosios Zelandijos ir Australijos tyrus. Keliaukite nuo Keiptauno iki Londono, nuo Manilos iki Buenos Airių, nuo Vinipego iki Zagrebo. Ir kelyje, kas žingsnį, sutiksite moterų, kurių santuokos paslaptys, neatskiriamos nuo jų šalių kultūros. Išgirsite istorijų, liudijančių meilę ir įkvepiančių tikėti, jog laimingos ir gražios santuokos tikrai egzistuoja, o jūsiškė gali būti viena iš jų!


„Laimingų žmonų klubas" – tai laukinė gėlė, išdygusi žiniasklaidos kultūros, pritvinkusios nusivylusių namų šeimininkių vaizdų, purve; ji teikia vilties, kad santuokos institucija išliks ne tik kaip religinė ar politinė institucija, bet kaip galimybė dviem sieloms augti kartu...  Ši knyga visų pirma yra meilės istorija, bet taip pat joje gausu pasakojimų ir patarimų iš laimingų moterų, kurių santuokos išlaikė išbandymus, lūpų."
Lissa Rankin, med. dr., New York Times bestselerio Mind Over Medicine autorė

„Meistriškai rinkdama žodžius Fawn Weaver pasakoja tikras gyvenimo istorijas, atskleidžiančius laimingos santuokos principus. Šios knygos genialumas – jos paprastume. Laimingų žmonų klubas įrodo, kad visi žmonės, nepriklausomai nuo kultūros, turi tą patį poreikį – mylėti ir būti mylimi."
Devi Titus, When Leaders Live Together autorė

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai