Maestro (ne)leidžia groti + CD

Leidykla: Muzikija
Informacija
  • Metai 2021
  • Puslapiai 40
  • ISBN 9786099598574

Knygos „Maestro (ne)leidžia groti + CD“ aprašymas

Tai edukacinio ciklo „Klasikinė muzika vaikams“ 2-oji knyga (1-oji yra „Vienaragio mįslė").  „Maestro (ne)leidžia groti“ yra paveikslėlių knyga apie genialaus žmogaus, išskirtinės asmenybės, žinomo XIX a. Prancūzijos kompozitoriaus Šarlio Kamilio Sen Sanso pasiekimus, išgyvenimus, ieškojimus ir atradimus. Pasakojimas kuriamas remiantis menininko biografija ir žinomiausiu jo muzikiniu kūriniu „Žvėrių karnavalas: zoologinė siuita dviem fortepijonams ir kameriniam ansambliui“.

Kompozitorius visada teigė, kad „Žvėrių karnavalas – tai linksmas muzikinis pokštas bičiulių susibūrimui. Maestro saugojo savo gerą vardą, todėl, kol buvo gyvas, niekam neleido viešai kompozicijos groti. Vienintelė išimtis – „Gulbės“ pjesė. Sen Sansą pakerėjo balerinos Anos Pavlovos šokis, tad šis kūrinys skambėdavo koncertuose. Įdomu tai, kad po kompozitoriaus mirties „Žvėrių karnavalas“ buvo išleistas ir vis dar yra labai populiarus iki mūsų dienų.

Knyga yra su CD ir QR kodu, kurį nuskaičius galima klausyti muzikos –  Kamilio Sen Sanso „Žvėrių karnavalas: zoologinė siuita dviem fortepijonams ir kameriniam ansambliui“. Muzikos įrašas yra darytas specialiai šiam leidiniui,, Visi atlikėjai - profesionalūs Lietuvos muzikantai. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti