Milžino paunksmė

Leidykla: Baltos lankos
Autorius Balys Sruoga
Informacija
  • Metai 2011
  • Puslapiai 149
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9789955234708

Knygos „Milžino paunksmė “ aprašymas

Šios knygos autorius geriausiai žinomas dėl kūrinio „Dievų miškas“, kuriame pasitelkdamas juodąjį humorą ir ironiją aprašė savo išgyvenimus koncentracijos stovykloje. Bet tai yra ne vienintelė Balio Sruogos knyga. Verta atkreipti dėmesį į istorinę dramą „Milžino paunksmė“.

Ši drama parašyta kunigaikščio Vytauto garbei ir sudaryta iš trijų veiksmų bei devynių paveikslų. Ji remiasi tikrais istoriniais įvykiais, o B. Sruoga siekia pabrėžti Vytauto asmenybės didybę ir jo svarbą Lietuvos istorijai. Tačiau kūrinys nėra pompastiškas ar tuščiai iškilmingas.

Knygoje „Milžino paunksmė" Vytautas simbolizuoja mūsų tautos dvasios stiprumą. Nors pats veikėjas tiesiogiai nevaizduojamas, jis yra kuriamas per kitų personažų veiksmus, pokalbius ir mintis. Vytautas yra kaip milžinas paunksmėje, kur susipina Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bei Lenkijos istorija. Autorius skiria dėmesį tiek asmeniniams, tiek politiniams aspektams, taip pat veikėjų charakteriams.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti