Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Dievų miškas

Dievų miškas

Internetu:
3,36€
Knygyne:
3,95€

Apie

„Dievų miškas“ – tai memuarinis lietuvių literatūros klasiko Balio Sruogos romanas. Šis kūrinys laikomas svarbiausia autoriaus knyga, atspindinčia baisiausius Sruogos ir jo likimo...
Leidykla: Baltos lankos
Autorius Balys Sruoga

Informacija

  • Metai 2013
  • Puslapiai 448
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9789955236993

Knygos „Dievų miškas “ aprašymas

„Dievų miškas“ – tai memuarinis lietuvių literatūros klasiko Balio Sruogos romanas. Šis kūrinys laikomas svarbiausia autoriaus knyga, atspindinčia baisiausius Sruogos ir jo likimo brolių bei seserų gyvenimo metus. Pats B. Sruoga išgyvenęs Štuthofo koncentracijos stovyklos siaubus, išsamiai perteikė juos romane, kuriame nevengia ironiškai pašiepti sistemą. Deja, garsusis Lietuvos intelektualas pirmojo knygos leidimo nesulaukė, ji buvo išleista tik 1954 m. po B. Sruogos mirties. 

Knyga sulaukė didelės sėkmės ir tarptautiniame kontekste: šiandien ją galima skaityti anglų, vokiečių, ispanų ir kitomis kalbomis. 2005 m. metais pagal romaną „Dievų miškas“ buvo pastatytas filmas, kurio režisierius A. Puipa. 


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai