Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Nešantys šviesą

13,90€
16,35€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Luceo
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786098247466

Knygos „Nešantys šviesą“ aprašymas

Apibendrindama daugiau nei keturis šimtus bendravimo per kanalus valandų, knygoje „Nešantys šviesą“ Barbara Marciniak perduoda mums plejadiečių – apšviestų būtybių, atvykusių į Žemę padėti mums atrasti naują evoliucijos etapą, – idėjas ir išmintį.

Šie įdomūs, humoro nestokojantys pašnekovai pataria mums išsilaisvinti nuo žiniasklaidos, dirbti komandomis ir iš savo žodyno išbraukti žodžius „galbūt“ ir „pabandysiu“. Jų padrąsinti galime išmokti peržengti baimę, sužinoti, kad pirmieji žmonės kadaise buvo nuostabios būtybės, turėjusios dvylika DNR grandinių bei dvylika čakrų, ir suprasti, kas iš tikrųjų yra mūsų „dievai“.

Šioje knygoje „Nešantys šviesą“ išdėstytos netikėtos, gilios, protingos ir prieštaringos idėjos bus naudingos visiems, abejojantiems jų egzistavimu šioje planetoje bei mūsų kolektyvine sąmone ir pasąmone. Suvokdami, kad esame Šviesos Šeima, kad su mus supančia Visata sieja bendri protėviai, tampame „nešančiais šviesą“, sąmoningai kuriančiais naują tikrovę, naująją Žemę.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti