Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Nežudyk strazdo giesmininko

Nežudyk strazdo giesmininko

Internetu:
12,45€
Knygyne:
14,65€
Apie
Romanas „Nežudyk strazdo giesmininko“ išspausdintas 1960 m., jau po metų gavo prestižinę Pulicerio premiją ir paplito po daugelį pasaulio šalių. Garbingo gyvenimo kukli pamoka – taip keliais žodžiais būtų galima apibūdinti ši...
Leidykla: Jotema
Autorius H. Lee
Informacija
  • Metai 2014
  • Puslapiai 400
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 9789955134237

Knygos „Nežudyk strazdo giesmininko “ aprašymas

Romanas „Nežudyk strazdo giesmininko“ išspausdintas 1960 m., jau po metų gavo prestižinę Pulicerio premiją ir paplito po daugelį pasaulio šalių. 

Garbingo gyvenimo kukli pamoka – taip keliais žodžiais būtų galima apibūdinti šią knygą. Ir dar: nemanykite, kad tik vaikai turi mokytis iš suaugusiųjų – kai ko ir suaugę gali pasimokyti iš vaikų.

Romane gausu šviesaus liūdesio ir tylaus džiaugsmo, kuriuos žmogui atneša sąžiningumas ir tolerancija, o atima žiaurumas ir prietarai. Nors vaizduojami įvykiai yra tarsi toli nuo mūsų, autorės H. Lee išpažįstamos vertybės aktualios visiems žmonėms, visoms kartoms, kad ir kokiame pasaulio kampelyje jie gyventų.

Romanas pelnytai priskiriamas literatūros klasikai. Į daugelį kalbų išverstas, aktyviai ekranizuojamas visame pasaulyje, inscenizuojamas, leidžiamas audio formate ir Lietuvoje. 


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai