Papasakok man viską

Papasakok man viską

23,50€
27,65€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 400
  • ISBN 9786094873898

Knygos „Papasakok man viską“ aprašymas

Apsnigtuose miškuose mirgės greitųjų švyturėliai. Stebėsime ant ratukinio gulto vežamą kūną policininkams kartojant nesiartinti.

Jie mūsų klausinės, kamantinės iki vėlaus vakaro. Mūsų prisiminimai bus migloti. Gėrėme, buvome išsiblaškę, tipiški koledžo studentai. Jie žiūrės į mus svarstydami, ar turėtų mumis tikėti.

Ir mus tardys ne be reikalo.

Šeši ketvirtakursiai susikimba rankomis, susispaudžia petys į petį ir šoka į ledinį vandenį – tokios tradicijos laikosi būsimi elitinio Hotorno koledžo absolventai artėjant studijų pabaigai. Ketverius metus šis šešetukas buvo neišskiriamas: žavioji Rubė, nenustygstanti Gema, turtingas gražuolis Džonas, jo drovusis pusbrolis Maksas, tikras princas Kaledas iš Abu Dabio ir ji, Malina.

Malina skiriasi nuo kitų studentų: ji nesiekia dėmesio, stačia galva nesileidžia į studentiško gyvenimo sūkurį, akylai stebėdama draugus, žino jų didžiausias silpnybes. Ir puikiai slepia savo sudėtingą praeitį.

Tačiau siautulingas ketvirtakursių vakarėlis išjudina paslapčių laviną ir vienas iš šešetuko nebesulaukia ryto.

„Brockman romanas apie paslaptis ir žmogžudystę Naujosios Anglijos koledže be abejo primins skaitytojams Donnos Tartt „Slaptą istoriją“. Dramos ir paslapčių kupina istorija „Papasakok man viską“ prikaustys skaitytojus ir nepaleis iki paskutinio puslapio.“ – Newsweek

„Kraują stingdantis trileris su tokiu tyliu posūkiu, kad nieku gyvu jo nenuspėsite.“ – Kirkus Reviews

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti