naujiena
Pasimatymas su mama

Pasimatymas su mama

Internetu:
11,14€
Knygyne:
13,10€

Apie

Aš esu Lukas, turiu šaunią šeimą ir vieną nedidelę problemą – kartais, kai noriu žaisti su mama, ji būna labai užsiėmusi ir prašo palaukti. O laukti, kaip jau žinote, ne visada lengva.Pasimatymai turi magišką galią stiprinti ryšį, suteikia ...

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 48
  • ISBN 9786094755699

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Pasimatymas su mama“ aprašymas

Pasimatymas su mama

Aš esu Lukas, turiu šaunią šeimą ir vieną nedidelę problemą – kartais, kai noriu žaisti su mama, ji būna labai užsiėmusi ir prašo palaukti. O laukti, kaip jau žinote, ne visada lengva.

Pasimatymai turi magišką galią stiprinti ryšį, suteikia saugumo bei ypatingumo jausmą mūsų mažiesiems. O kur dar kalnai įspūdžių ir gražūs prisiminimai ateityje. Atminkite, užaugę vaikai prisimins ne švarius namus ar žaislus, o emocijas ir nuotykius. Tai pirmoji pasimatymų su vaiku ciklo knyga šeimai.

Rasa Borodina, rašytoja

„Gimus antrajam sūneliui, pirmagimiam Timukui trūko dėmesio, kurio mudu su tėčiu negalėjome suteikti. Darželio auklėtoja 

pasiūlė rengti pasimatymus su vaiku. Jie sustiprino mūsų ryšį ir pripildė širdeles ramybės. Tikiuosi, knygelė taps įkvėpimu ir jūsų šeimai“.

Aleksandra Berlinskaja, iliustratorė


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai