Paveldėtojų žaidimai

7,93€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 432
  • ISBN 9786090148594

Knygos „Paveldėtojų žaidimai“ aprašymas

Jaunimui nuo 16 metų. 

Nuo šios kvapą gniaužiančios istorijos neįmanoma atsiplėšti. Pavojingi galvosūkiai, netikėti vingiai ir pikantiškos paslaptys – kaip tik patiks knygos „Vienas iš mūsų meluoja“ ir filmo „Ištraukti peiliai“ gerbėjams.

Eiveri Znaks gyvenimas nebuvo lengvas nuo tada, kai mirė jos mama. Eiveri Znaks gyvena mašinoje ir turi ateities planą: šiaip taip baigti mokyklą, laimėti stipendiją ir išvažiuoti. Tačiau viskas apsiverčia aukštyn kojomis, kai ji sužino paveldėjusi kone visus milijardieriaus Tobijo Hotorno turtus. Eiveri nė nenutuokia, kas tas Tobijas Hotornas ir kodėl jis įtraukė ją į savo testamentą. 

Jei nori paveldėtų milijardų, Eiveri turi apsigyventi tviskančiame Hotornų name su daugybe slaptų takų. Kiekviename namo kambaryje gausu velionio senuko, be galo mėgusio galvosūkius, mįsles ir visokiausius simbolius, paliktų pėdsakų. Eiveri sužino, kad Tobijas buvo manipuliacijų ir žaidimų meistras: jei ji nori suprasti tikrąją priežastį, kodėl ji yra jo turtų paveldėtoja, ji turi surinkti namuose paslėptus įkalčius, kol dar nevėlu.

Eiverės nelaimei, Hotornų name vis dar gyvena šeima, kuriai Tobijas Hotornas paliko vos keletą skatikų. Tarp gyventojų yra ir keturi Hotorno vaikaičiai – pavojingi, patrauklūs, protingi gražuoliai, nuo pat mažens tikėjęsi vieną dieną paveldėti senelio turtus. Greisonas Hotornas, vienas iš vaikaičių, įsitikinęs, kad Eiveri apgavikė, ir pasiryžęs žūtbūt ją demaskuoti. Jo broliui Džeimsonui ji – paskutinė senelio mįslė, suktas ir daugiasluoksnis galvosūkis. Pakliuvusi į pavojų kupiną turtų ir privilegijų pasaulį, Eiveri priversta leistis į žaidimus, kad išsaugotų sveiką kailį. Kai ji ima bendradarbiauti su trimis iš keturių vaikaičiais, kurių kiekvienas kažkokiu būdu traukia, ji nežino, iš kur kyla pavojus ir kuo gali pasitikėti.

Tad kodėl vyras, kurio ji niekada nebuvo sutikusi, turėtų palikti jai šį didžiulį turtą? Eiveri taip pat pasiryžusi išsiaiškinti tiesą, kaip ir Hotorno šeima. Pasirodo, vyras yra tiesiog išprotėjęs dėl mįslių ir savo anūkams mesdavo intelektualinius iššūkius. Tai bus nemenkas išbandymas viską išsiaiškinti. Jo šeima nežino, ką galvoti: ar ji kažkaip užbūrė buvusį milijardierių, ar ji seniai nematyta giminaitė, ar tiesiog sukčius?

„Barnes – galvosūkių ir siužeto posūkių virtuozė. „Paveldėtojų žaidimai“ – smagiausia metų knyga.“ –  E. Lockhart, bestselerio „Melagiai“ ir kitų autorė

Amerikičių rašytoja Jennifer Lynn Barnes rašė kone visą savo gyvenimą, o pirmą knygą išleido būdama 19 metų. Dabar ji daugiau nei dvidešimties knygų autorė. „Paveldėtojų žaidimai“ – naujausias jos bestseleris, pavergęs daugybę skaitytojų.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti