Profesijų abėcėlė su Hubertu

4,48€
6,40€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Lucilijus
Autorius Kamila Golod
Informacija
  • Metai 2023
  • ISBN 9789955326175

Knygos „Profesijų abėcėlė su Hubertu“ aprašymas

Karjeros pažinimo ir rašymo pratybos „Profesijų abėcėlė su Hubertu“ – tai užduočių sąsiuvinis, skirtas priešmokyklinio amžiaus ir pirmos klasės vaikams. Keliaudami kartu su pagrindiniu veikėju barsuku Hubertu ir jo draugais, vaikai: susipažins su profesijomis; lavins rankų judesius ir mokysis rašyti raides; atlikdami įvairias užduotėles ugdys kritinį mąstymą ir kūrybiškumą.

Šios pratybos leis vaikams pažinti žmonių profesijas, paskatins pagalvoti kuo jie patys norėtų būti užaugę. Taip pat vaikai mokysis rašyti ir atlikti įvairias užduotėles, kurios palengvins mokymosi procesą ir padarys jį įdomesnį.

Šis užduočių sąsiuvinis skirtas tiek integruotam ugdymui, kurį galima taikyti per lietuvių kalbos pamoką, tiek klasės valandėlei, įgyvendinant karjeros ugdymą, taip pat puikiai tinka kaip edukacinė priemonė, naudojant namuose kartu su tėveliais.

Leidinio „Profesijų abėcėlė su Hubertu“ idėjos ir tekstų autorė Kamila Golod – koučingo specialistė, vaikų ir jaunimo mentorė, kūrėja. Ji yra išleidusi 2 psichologinius romanus suaugusiems „Drąsa būti savimi“, „Skolinta iliuzija“, metaforines asociatyvines karjeros korteles „Karjera“, ir vaikams skirtus edukacinius leidinius ir priemones: „Emocinio raštingumo lavinimo pratybos“ pradinukams, stalo žaidimą „Emocijų šalis“, „Planas chuliganas“, pasaką „Stebuklingas apsiaustas ir dėkingumo galia“. Plačiau apie autorę rasite tinklapyje www.kamilagolod.lt.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti