Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Santuokologija

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 240
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090137260

Knygos „Santuokologija“ aprašymas

Remdamasi naujausiais žmonių elgsenos tyrimais, žinoma žurnalistė Belinda Luscombe knygoje apie šiuolaikinę santuoką atskleidžia, kaip ši dviejų žmonių sąjunga pasikeitė nuo mūsų tėvų laikų ir kaip tie pokyčiai veikia porų tarpusavio santykius bei laimę. Pasak autorės, šiuolaikiniai vyrai ir moterys stokoja darnių santykių kūrimo įgūdžių.
SKAITYDAMI ŠIĄ KNYGĄ, SUŽINOSITE, KAIP:
• santykius griaunantį perdėtą familiarumą pakeisti pagarba ir įsiklausymu;
• tarpusavio kovą ir konkurenciją paversti bendradarbiavimu ir palaikymu;
• protingai spręsti finansinius klausimus, užtikrinančius materialinę šeimos gerovę;
• išlaikyti ir netgi sustiprinti tarpusavio ryšį, tapus tėvais;
• pagerinti intymų gyvenimą ir patirti daugiau aistros bei malonumo;
• suprasti, kada porai reikia pagalbos iš šalies, ir kur jos ieškoti.
Knygoje gausu paprastų, veiksmingų, įdomių ir linksmų būdų bei patarimų, kuriuos verta išbandyti. Ir visai nesvarbu, ar jūsų santykiams reikia rimto remonto, ar užteks tik pakeisti alyvą. Džiugi naujiena ta, kad likti kartu yra daug lengviau, negu atrodo.
BELINDA LUSCOMBE dvidešimt metų dirbo Time žurnale. Rašė apie santykius, santuoką, kultūrą, tėvystę ir besikeičiantį moters vaidmenį dvidešimt pirmame amžiuje. Be to, yra paskelbusi straipsnių Vogue, The New York Times, Sports illustrated, Fortune, Arena ir daugelyje kitų tarptautinių leidinių. Gimė Sidnėjuje, Australijoje, dabar gyvena Niujorke; jau dvidešimt aštuonerius metus yra ištekėjusi už architekto.
„Niekas tyčia to nesiekia, tačiau natūralu, kad santuokos išyra. Tai tarsi emocinis sniego kasimo atitikmuo; žmonės pradeda vedybinį gyvenimą kupini ryžto, tačiau jis pareikalauja daugiau jėgų, negu jie manė. Nieko keisto, jog santuoka įgrysta. Natūralu, kad maistas sugenda, ugnis užgęsta, o žmonių entuziazmas išblėsta.“
„Jei stovite knygyne, vartydami šią knygą, arba skaitote jos anotaciją internete ir tiesiog norite per artimiausias keturiasdešimt penkias sekundes sužinoti, ar turėtumėte palikti savo partnerį, aš jums atsakysiu: turbūt ne. Bent jau kol kas. Mintis, kad ilgi santykiai savaime yra kažko verti, pastaruoju metu šiek tiek nublanko. Iš dalies todėl, kad pastovumas laikinai tapo nebemadingas. Šiuo metu mes esame linkę griauti. Šalia mūsų esantys dalykai jau nebepelno pagarbos vien todėl, kad jie ištvėrė laiko išbandymą. Tačiau yra išimčių: nuostabios katedros, šimtamečiai miškai, vintažiniai drabužiai. Yra dalykų, kuriuos verta išlaikyti. Jūsų partnerystė gali būti vienas iš jų.“
„Štai kas iš tikrųjų yra meilė. Ne plazdantys pilve drugeliai ir ne daugybė žodinių švelnumo ir prieraišumo patvirtinimų – nors, tiesą sakant, šie dalykai irgi nekenkia, – o pasiryžimas dėl kito žmogaus nuversti kalnus, sąmoningas apsisprendimas padaryti viską, kas yra jūsų jėgoms, kad to žmogaus gyvenimas taptų šiek tiek geresnis, malonesnis ir lengvesnis.“
BELINDA LUSCOMBE

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti