Šerlokas Holmsas. Keturių ženklas

9,24€
13,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786090160534

Knygos „Šerlokas Holmsas. Keturių ženklas“ aprašymas

„Šįvakar septintą valandą ateikite prie trečios Licėjaus teatro kolonos iš kairės pusės. Jei bijote, atsiveskite du draugus. Jūs nuskriausta ir turite sulaukti teisingumo. Nekvieskite policijos. Jei taip pasielgsite, viskas bus veltui.“

Kai detektyvas Šerlokas Holmsas į savo kabinetą įsileido paslaptingą pranešimą gavusią Merę Morstan, nei jis, nei daktaras Votsonas nesitikėjo būti įtraukti į dešimtmečių senumo išdavystės tinklą. Netrukus jie leidžiasi į pavojingą tyrimą, siekdami atskleisti keturių ženklo reikšmę ir išnarplioti seniai užmirštus nusikaltimus.

„Šerlokas Holmsas. Keturių ženklas“ – antra serijos vaikams apie legendinį detektyvą Šerloką Holmsą dalis. Pirmoji – „Šerlokas Holmsas. Kraujo spalvos etiudas“. Šerlokas Holmsas ir daktaras Votsonas – tikras nusikaltėlių siaubas, nėra bylos, kurios jie neišspręstų! 

„Šerlokas Holmsas. Keturių ženklas“:

  • vaikams nuo 7 metų, bet sudomins ir vyresnius;
  • vaikams adaptuota ir iliustruota klasika lavina literatūrinį skonį ir vaizduotę;
  • puikus būdas vaikams pristatyti garsųjį XIX a. škotų klasiką serą Artūrą Konaną Doilį;
  • adaptuojant išlaikyti saviti veikėjų charakteriai, teksto dinamika ir pagaulumas; 
  • pasakojama subtiliai ir santūriai, nedirginant vaiko vaizduotės.

Stephanie Baudet (1945) – britų vaikų rašytoja, sukūrusi per 80 knygų vaikams. Vienas žymiausių jos darbų – Arthuro Conano Doyleʼio knygų apie Šerloką Holmsą adaptavimas jauniesiems skaitytojams. Šios serijos knygos vaikų literatūros specialistų ir bibliotekininkų giriamos dėl to, kad išlaiko originalių tekstų nuotaiką, veikėjų ypatybes ir yra puiki pirmoji pažintis su Šerloku Holmsu. Serija išversta į daugiau nei 20 kalbų.

Arthur Conan Doyle (Artūras Konanas Doilis) gimė 1859 m. Edinburge, Škotijoje. Jis sukūrė vienus žymiausių visų laikų literatūrinių personažų Šerloką Holmsą ir daktarą Votsoną, jų nuotykius aprašė daugybėje detektyvinių istorijų. Šerloko Holmso personažas pirmą kartą pasirodė knygoje „Kraujo spalvos etiudas“ 1887 metais. Jo detektyvinės istorijos pakerėjo XIX a. pabaigos skaitytojus ir yra su malonumu skaitomos iki šiol. Pagal šias knygas sukurtas ne vienas kino filmas ir televizijos serialas. Antra knyga apie Šerloką Holmsą „Keturių ženklas“ pasirodė 1890 m.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti