Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -50%
Siera

Siera

Internetu:
5,45€
Sena kaina:
10,90€
Sutaupote:
5,45€

Apie

„Austė apžvelgia savo gyvenimą – ne taip, kaip gyvenimas apžvelgia, pamažu mus per save pertempdamas, bet taip, kaip Austė apžvelgia gyvenimą, pamažu mus per jį pertempdama – asmeninį ir universalųjį, sudėtą iš daugelio gyvenimų ir į vieną sulydyt...
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Austė Giedra

Informacija

  • Metai 2018
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 160
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025107

Knygos „Siera “ aprašymas

„Austė apžvelgia savo gyvenimą – ne taip, kaip gyvenimas apžvelgia, pamažu mus per save pertempdamas, bet taip, kaip Austė apžvelgia gyvenimą, pamažu mus per jį pertempdama – asmeninį ir universalųjį, sudėtą iš daugelio gyvenimų ir į vieną sulydytą, kad geriau galėtume pajusti mūsų, proto bokštų, svyravimus ir nuopolius arba kitas, kiekvienam, atrodytų, originalias, bet iš tikrųjų visiems tas pačias ir tas pačias keblias ir nepaaiškinamas klaidas. Skaitykit šią knygą, nes tik įsigilinę į nepienburinišką pieno kaip švento indų skysčio esmę netruksite suprasti, kad buvote apgauti – laikas jums nurodė suskubti ir pamatyti iš Lietuvos žemės išlindusią ir troleibuso nepervažiuotą gėlelę, po minėtais indais nepavožtą, minėtų indų nesumindžiotą, bet pačios esančios inde ir inde, ir inde.“ – menininkas Ramūnas Jaras. 

Knyga „Siera“ pasakoja save kuriančio žmogaus istoriją nuo paauglystės iki dvidešimt vienerių metų. Kūrinyje kalbama apie bandymus išsaugoti individualumą bendruomeninio, kolektyvinio meno terpėje. Aprašomas šokėjos darbas naktiniuose klubuose. Nagrinėjami išgyvenimai emigravus į Belgiją, Angliją, Italiją. Pasakojama apie bandymą išsaugoti savastį, griūnant vidiniam ir išoriniam pasauliui, tiriamos žmogaus gebėjimo jausti ribos, moralės normos.

Skaitytojai pasiners į kuriančio žmogaus sąmonę, kurioje bus gvildenamos ne viena svarbi būties problema. Tiriamos kiekvienam žmogui svarbios ir aktualios ribos bei moralės normos, ir jų ypatybės.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai