Šilko siūlų dėžutė

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 400
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9786094792113

Knygos „Šilko siūlų dėžutė“ aprašymas

Kiekvienas pasirinkimas turi savo kainą.

Istorijos studentė Kendra Van Zant – vienintelis žmogus, kuriam garsi Oksfordo tapytoja Izabelė MakFarlend savo 93-iojo gimtadienio dieną sutinka duoti interviu apie Antrajame pasauliniame kare patirtus išbandymus. Tačiau, nepaisant visų išgyventų žiaurumų, poniai MakFarlend svarbiausia pagaliau papasakoti ir išpažinti metų metus sąžinę slėgusią skriaudą, padarytą mažajai sesutei Džulijai. Praeities paslapčių kraitį ponia MakFarlend atveria prisipažindama, jog Izabelė nėra tikrasis jos vardas.

1940-ieji, Londonas. Virš miesto siaučiant vokiečių bombonešiams, Emelina Dauntry ir jos sesuo Džulija, kaip ir tūkstančiai kitų vaikų, evakuojamos iš Londono. Tačiau Emelina, vos atvykusi į saugius užmiesčio namus, ima kurpti planą kuo greičiau grįžti į Londoną, kur laukia sunkiai išsikovotas darbas vestuvinių suknelių salone. Ji pasiryžusi susigrąžinti svajonę, net jei reikės sulaužyti mažajai sesutei duotą pažadą niekada šios nepalikti vienos.

Knygoje kalbama apie savęs kaltinimą, priverstinį suaugimą anksčiau laiko. Antrasis pasaulinis karas, Blitz visiškai pakeitė žmonių gyvenimą. Vargu ar bent viena siela liko nepaveikta. Priversta būti mama. Prisiimti daugiau atsakomybės, nei esi pasirengusi. 

Kas jai atsitiko? Ar ji mirė? Ar kas nors ją rado? Ar tai buvo mano kaltė? Sąžinės graužatis, gyvenimą pavertusi kančia. 

Tačiau kas kaltas: ar verta save kaltinti dėl dalykų, kurių žmogus nekontroliuoja?

Įtraukianti istorija, patalpinanti skaitytoją į patį pasakojimų vidurį. Jūs esate čia pat, kai bombomis lyja Londone ir jaučiate kiekvieną sukrėtimą. Jaučiate kiekvieno veikėjo baimę, gyvenimą keičiančias situacijas, prieš kurias esi bejėgis.

Šiuose puslapiuose yra tiek daug pamokų ir tiek paslapčių, kurių nė nepavyks išsiaiškinti.

„Paprastais žodžiais perteikta jautri istorija.“
RT Book Reviews

„Susan Meissner talentas panardinti skaitytoją į pasakojimo sūkurį pribloškiantis.“
Publishers Weekly

Susan Meissner (Siuzan Meisner) gimė ir augo San Diege, JAV. Anksčiau ėjo savaitinio žurnalo vyriausiosios redaktorės pareigas, ne kartą įvertinta ir apdovanota kaip geriausia apžvalgininkė ir į praeitį nukeliančių, jautrių istorijų autorė. „Šilko siūlų dėžutė“ 2015 m. pateko į „Goodreads“ geriausių istorinių romanų dvidešimtuką.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti