Svajonių šalis

22,02€
25,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 366
  • ISBN 9786094874253

„Svajonių šalis“ aprašymas

„Svajonių šalis“ – dvidešimt trečias meilės istorijų karaliaus Nicholo Sparkso romanas. Rašytoją išgarsino jau pirmoji jo knyga „Užrašų knygelė“. Visi Sparkso romanai tapo bestseleriais, jie išversti į daugiau nei penkiasdešimt kalbų.

Ne visada galime pasirinkti gyvenimo kelią, kartais kaip tik jis renkasi mus.

Nuo paauglystės Kolbis Milsas svajojo, kaip pirmai progai pasitaikius spruks iš gimtojo miestelio Šiaurės Karolinoje ir sieks muzikanto karjeros. Tačiau gyvenimas pasuka kitu keliu: dabar jam dvidešimt penkeri, ant pečių – visi šeimos ūkio vargai ir džiaugsmai, o gitarą gali išsitraukti tik retomis atokvėpio akimirkomis. Pasiūlymas porą savaičių pagroti paplūdimio bare Floridoje nukrenta lyg iš dangaus. Kolbis nutaria jį priimti ir atsikvėpti nuo ūkio rutinos.

Tačiau paplūdimyje jis sutinka Morganą Li – ir pasaulis apsiverčia aukštyn kojomis. Turtingų Čikagos gydytojų dukra, baigusi prestižinį koledžą, su draugėmis ilsisi Floridoje prieš persikeldama į kantri muzikos sostinę Nešvilį, kur bandys užkariauti scenos olimpą. Jie iš visiškai skirtingų pasaulių, bet ar tai svarbu, kai jungia aistra muzikai?

Beverlė leidžiasi į kitokią širdį virpinančią kelionę. Su šešiamečiu sūnumi pabėga nuo smurtaujančio vyro ir bando sukurti naują, saugų gyvenimą atokiame miestelyje. Pajutusi, kad pavojingas persekiotojas kvėpuoja į nugarą, ji ryžtasi beviltiškam žingsniui.

Tą nepamirštamą savaitę Morgana ir Kolbis pajus pirmosios meilės palaimą ir širdgėlą, Beverlė išgyvens motiniškos meilės rojų ir pragarą. Juos visus suvedęs likimas privers susimąstyti, kas stipriau – pareiga ar svajonė. O gal galima viską suderinti?

„Negali nenubraukti bent vienos ašaros.“ – Daily Mirror

„Pašėlusiai romantiška pasaka, kuriai neliks abejingų.“ – Heat

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti