elakcija -30%
Tatai ir Patai, prie stalo!

Tatai ir Patai, prie stalo!

Internetu:
5,56€
Sena kaina:
7,95€
Sutaupote:
2,39€

Apie

Aino Havukainen ir Sami Toivonen yra šaunus autorių iš Suomijos duetas, kuriantis išradingus ir šmaikščius pasakojimus vaikams. Tai jau ketvirtoji Tato ir Pato nuotykių knygelė Lietuvoje. Šįkart broliai kr...
Leidykla: Nieko rimto

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 120
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441411

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Tatai ir Patai, prie stalo! “ aprašymas

Tatai ir Patai, prie stalo!

Aino Havukainen ir Sami Toivonen yra šaunus autorių iš Suomijos duetas, kuriantis išradingus ir šmaikščius pasakojimus vaikams. Tai jau ketvirtoji Tato ir Pato nuotykių knygelė Lietuvoje. Šįkart broliai kruopščiai tyrinėja viską, kas susiję su valgymu, ir bando patys išsiaiškinti bei paaiškinti skaitytojui, kaip valgoma, kas valgoma ir kodėl valgoma. Knygelė tokia linksma ir nekasdieniška, kad nustebins ir įtrauks ir pačius mažiausius, ir suaugusius. Valgyti, atrodo, taip paprasta. Ir vis tik, kiek daug klausimų! Iš kur atsiranda maistas? Kaip jį reikia kramtyti? Ko valgyti šiukštu negalima? Kodėl būtina valgyti ir kas nutinka maistui jį nurijus? Šmaikštuoliai broliai Tatas ir Patas tyrinėja valgymo pasaulį ir paaiškina skaitytojams, kas ta nepastebimalota, įspėja, kokie sunkumai gali ištikti bandant susitepti sumuštinį, atskleidžia, kas yra Darbštošiai Makalošiai ir pateikia dvidešimt dvi pateisinamas priežastis tučtuojau nepasirodyti prie stalo, kai esi kviečiamas. Keistuvoje viskas įdomu!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai