Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Vandenyne

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Vox Altera
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 208
  • Leidykla Vox Altera
  • ISBN 9786098088243

Knygos „Vandenyne “ aprašymas

Leidinyje autorius dalinasi prisiminimais apie darbą laivų apsaugoje nuo piratų. Skaitytojas lydi Žilvarą Braznauską iš vieno laivo į kitą, žvelgdamas į apsaugininko rutiną, susidurdamas su skirtingų kultūrų žmonėmis, kartu su autoriumi išgyvendamas jo patirtus nuotykius. Nors autorius šia veikla užsiėmė ne vienerius metus, knygoje „Vandenyne" pateikti tik 2013 m. nutikimai. Pasak autoriaus, „keliaudamas suvoki, koks mažas pasaulis ir koks mažas esi pats. Matai skirtingus žmones, rases, papročius, kultūrą ir visai nebesvarbu, patinka tai, ką matai, ar ne, – tiesiog tampi turtingesnis, akiratis praplatėja. Pabuvęs svetur, o ypač kur skurdžiau, susivoki, kokioje puikioje šalyje gimei ir koks turtingas esi, kad gyvenimas, kuriuo taip mėgstame skųstis, yra pakankamai dosnus, tik gerokai neįvertintas. Vertinu, tiesiog mėgaujuosi buvimu protėvių žemė." Apsaugininkų nuo jūrų piratų darbas yra retai viešinamas. Tad knyga sudomina ne tik aprašomais nuotykiais, bet ir dokumentiškumu.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti