Stambulo pavainikė

7,86€
9,25€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius E. Shafak
Informacija
  • Metai 2010
  • Puslapiai 384
  • ISBN 9789986167723

Knygos „Stambulo pavainikė “ aprašymas

Vienos garsiausių ir atviriausių Turkijos rašytojų romanas apie painias dviejų šeimų istorijas.

Antrajame anglų kalba parašytame romane Elif Shafak kuria ryškią ir spalvingą istoriją, kurios veiksmas vyksta ir Turkijoje, ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Knygos centre – pavadinimo pavainikė Asja, devyniolikmetė, mėgstanti Johnny Cashą bei prancūzų egzistencialistus, ir keturios Kazancių šeimos seserys, visos kartu gyvenančios daugiavaikėje šeimoje Stambule. Tarp jų Zehila, energinga ir užsispyrusi jauniausioji sesuo, valdanti tatuiruočių saloną, ir Asjos motina Banu, kuri neseniai atrado save kaip aiškiaregę, Cevrije, našlė vidurinės mokyklos mokytoja, ir Feridė, hipochondrikė, apsėsta vis artėjančių nelaimių. Jų vienintelis brolis gyvena Arizonoje su žmona ir armėnų kilmės dukra Armanuš.

Kai Armanuš slapta išskrenda į Stambulą ieškoti savo tapatybės, ji suranda seseris Kazanci ir greitai susidraugauja su Asja. Atskleidžiama paslaptis, siejanti abi šeimas ir susiejanti jas su 1915 m. armėnų deportacijomis ir žudynėmis. Kupinas energingų, nepamirštamų moterų charakterių, „Stambulo pavainikė“ yra drąsus, galingas pasakojimas, kuris patvirtins, kad E. Shafak yra kylanti tarptautinės grožinės literatūros žvaigždė.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti