Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Varyk savo arklą per mirusiųjų kaulus

Varyk savo arklą per mirusiųjų kaulus

Internetu:
11,99€
Knygyne:
14,45€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 264
  • ISBN 9786094801532

Knygos „Varyk savo arklą per mirusiųjų kaulus“ aprašymas

Prieš 10 metų išleistas romanas atskleidžia šių dienų pasaulio aktualijas. „Varyk savo arklą per mirusiųjų kaulus“ nukelia skaitytojus į atokų Lenkijos kaimą. Ten gyvenanti keistuolė Janina Dušejko studijuoja astrologiją, su buvusiu mokiniu verčia Williamo Blake‘o poeziją ir prižiūri varšuviečių sodo namelius.

 

Staiga idilišką ramybę sudrumsčia mįslinga Janinos kaimyno, vadinamo Didžiąja Pėda, mirtis. Iškart po to pasipila ištisa paslaptingų mirčių virtinė. Ryžtingoji Janina pradeda versti kaimelio gyvenimą aukštyn kojomis... Detektyvinis siužetas įtraukia skaitytojus, o keliamos idėjos apie laisvamanybę ir ekofeminizmą priverčia stabtelti ir pamąstyti.

 

Olga Tokarczuk – ryški, nepaprastu sąmoju ir ypatinga vaizduote pasižyminti šiuolaikinės lenkų literatūros žvaigždė, Nobelio literatūros premijos laureate. 2018 m. už romaną „Bėgūnai“ ji pelnė vieną prestižišiausių anglakalbiame pasaulyje apdovanojimų – „Man Booker International Prize“ (angliškai romanas pasirodė „Flights“ pavadinimu). Antrą kartą autorė „Man Booker International Prize“ premijai buvo pristatyta 2019 m. už romaną „Varyk savo arklą per mirusiųjų kaulus“. Kūrinys pateko į trumpąjį premijos sąrašą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti