Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija
Žmogus ieško dievo

Žmogus ieško dievo

7,00€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Vaga
Autorius Eric Weiner
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 394
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025596

Knygos „Žmogus ieško dievo“ aprašymas

„Užuot ieškojęs Dievo, aš privalau Jį išrasti. Na, ne visai išrasti. Sukonstruoti. Surinkti. Jo pamatas yra žydiškas, bet atraminės sijos – budistinės. Jis turi sufistišką širdį, yra daoistiškai paprastas, pranciškoniškai dosnus, raelistiškai hedonistiškas.“ Eric Weiner – amerikiečių žurnalistas, jo knygos išverstos į daugiau nei 20 kalbų. Yra dirbęs su „BBC“, „The New York Times“ ir kitais, yra „NPR“ korespondentas.

„Žmogus ieško Dievo“ knygos idėja kilo, kai Eric Weiner dėl sveikatos problemų atsidūręs ligoninėje iš slaugės išgirdo klausimą – „Ar jau suradote savo Dievą“. Prisiekęs keliautojas suvokia, kad nors ir žino, kiek daug egzistuoja įvairiausių religijų, savo gyvenime rimtai apie jas niekada nebuvo susimąstęs. Taigi nusprendžia užpildyti spragas – leidžiasi į kelionę po pasaulį, vildamasis, kad geriau supras tikėjimą, ras Dievą ar dievus, kurie į jį prabilsią, ir grįš namo asmeniškai pažinęs Apvaizdą. Knygos autorius vyksta į Nepalą, kur medituoja su tibetiečių lamomis; svečiuojasi Turkijoje ir sukasi (pasirodo, ne itin sėkmingai) su dervišais; pasiekia Kiniją, kur bando atblokuoti savąją či energiją; užsuka į Izraelį ir neria į kabalą; nuklysta ir į Las Vegasą, kur susipažįsta su raelistais (didžiausios su NSO siejamos religijos išpažinėjais).

Kartu su knygos autoriumi skaitytojai kels ir bandys atsakyti į dvasinius klausimus: Iš kur mes atėjome? Kas nutinka po mirties? Kaip mums derėtų gyventi? Autorius dalijasi pasakojimu apie skirtingus požiūrius į tikėjimą bei religijas, kuris įkvėps ir suteiks pažinimo džiaugsmo.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti