Žudymo sezonas

7,99€
9,40€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Mason Cross
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 376
  • ISBN 9786094665240

Knygos „Žudymo sezonas“ aprašymas

Kai liūdnai pagarsėjęs, Čikagos snaiperiu pramintas Kalebas Vordelas likus dviem savaitėms iki mirties bausmės įvykdymo pabėga iš kalėjimo, FTB kreipiasi į Karterį Bleiką. Tai – tam tikrų specialių gabumų turintis žmogus, kuris moka surasti tuos, kurie nenori būti surasti. Žmogus, kuris jau buvo susidūręs su Vordelu ir žino, ką šis sugeba.

 

Kartu su Eleina Baner, ambicinga specialiąja agente, kuri žongliruoja vienišos motinos gyvenimu ir vis labiau kylančia karjera, Bleikas turi susekti Vordelą. Pastarasis, žudydamas atsitiktinius žmones, perskrodžia kone visą Ameriką.

 

Tačiau netrukus Bleikas ir Baner atsiduria nuošalyje nuo bylos. Jie desperatiškai bando įminti žmogaus, kuris žudo vien dėl to, kad patiria jaudulį, melo ir korupcijos lizdą. Dabar Bleikas turi sulaužyti taisykles ir stoti akis į akį su FTB, jei nori sustabdyti Vordelą ir atskleisti mirtiną sąmokslą, kuris sukrės šalį.

 

Sklandus, intensyvus ir įtemptas „Žudymo sezonas“ yra pirmasis romanas iš naujos jaudinančios Karterio Bleiko serijos. Šios serijos autorius – Mason Cross, britų rašytojas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti