naujiena
Andy Warholo filosofija (nuo A iki B ir atgal)

Andy Warholo filosofija (nuo A iki B ir atgal)

Internetu:
15,22€
Knygyne:
17,90€

Apie

Andy Warholas (1928–1987) – kertinė XX a. meno figūra. Jo kūrybinis palikimas – raktas ne tik į jo laikmečio meno, bet ir į šiuolaikinės kultūros supratimą.Šioje knygoje jis atskleidžia savo paslaptis ir išlieja mintis apie meilę, seksą, ma...
Leidykla: Kitos knygos
Autorius Andy Warhol

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 248
  • ISBN 978609427431

Knygos „Andy Warholo filosofija (nuo A iki B ir atgal)“ aprašymas

Andy Warholo filosofija (nuo A iki B ir atgal)

Andy Warholas (1928–1987) – kertinė XX a. meno figūra. Jo kūrybinis palikimas – raktas ne tik į jo laikmečio meno, bet ir į šiuolaikinės kultūros supratimą.

Šioje knygoje jis atskleidžia savo paslaptis ir išlieja mintis apie meilę, seksą, maistą, grožį, šlovę, darbą, pinigus, sėkmę, draugystę, vienatvę, televiziją, Niujorką ir Ameriką. Jo įkurtoje studijoje, pavadintoje „Fabriku“, rinkdavosi įtakingiausi to meto popkultūros ir meno veikėjai. Jis dirbo su Elizabeth Taylor, buvo „Velvet Underground“ vadybininkas, dalyvavo vakarėliuose  su „The Rolling Stones“, o jo eksperimentinį kiną įkvėpė fluxus filmininkas Jonas Mekas.

Andy Warholo žodžiais byloja epocha, kurioje tebegyvename. Jos pradžiai jis suteikė formą savo darbais, neatsiejamais nuo ekscentriško požiūrio.

„Aš nemanau, kad žmonės miršta. Jie tiesiog nueina į universalines parduotuves.“

Andy Warhol


 Knygos leidybą finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai